M jak miłość 1799 i 1800: STRESZCZENIE. Zduńscy w niebezpieczeństwie!

i

Autor: TVP M jak miłość 1799 i 1800: STRESZCZENIE. Zduńscy w niebezpieczeństwie!

Polskie seriale

M jak miłość 1799 i 1800: streszczenie. Zduńscy w niebezpieczeństwie!

2024-04-22 10:33

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1799 i 1800 oraz szczegóły ich emisji.

M jak miłość odc. 1799 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1799. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Kama, mimo początkowych wątpliwości, przeprowadza się do Marcina, korzystając z pomocy Ani, Erwina i Roberta. Wieczorem Chodakowski - razem z dziećmi - wita radośnie ukochaną w nowym domu. Wybrankę syna akceptuje także Aleksandra, choć dopiero po ostrej sprzeczce z Erwinem. Ania postanawia spędzić noc z Robertem. Gdy jednak odkrywa, że mężczyzna ma w domu broń, ucieka nagle bez słowa. Z kolei Erwin daje ostatecznie kosza Brygidzie, gdy ta robi mu niespodziankę i odwiedza go w Warszawie. A ich rozstanie widzi Aleksandra. Justyna wyznaje Kasi, że chce uniknąć więzienia i po urodzeniu dziecka planuje uciec za granicę razem z Krzysztofem. Olek zaczyna w pracy ostro rywalizować z Wojtkiem, co dostrzega Argasiński. Zaniepokojony profesor prosi o interwencję Anetę, która zaprasza Majera do domu na kolację. A gdy obaj chirurdzy zaczynają się kłócić, Chodakowska wybucha, co doprowadza w finale do ich rozejmu. Znając bowiem temperament gospodyni, żaden z mężczyzn nie chce się jej narazić.

M jak miłość odc. 1799 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1799. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1800 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1800. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Dima, dzięki wspólnej opiece nad Nadią, na nowo zaprzyjaźnia się z Budzyńskim i obaj w końcu decydują się na szczerą rozmowę o miłości Ukraińca do Madzi. Poza tym Julia zdradza Budzyńskiemu, że odnalazła barmana, którego szukał Rotkiewicz. Prawnicy jadą do kryjówki "zaginionego" i przekonują go do współpracy z policją. Okazuje się jednak, że nagranie zabrane przez mężczyznę z baru jest słabej jakości i może nie wystarczyć do skazania kierowcy, który zabił rodzinę Rotkiewicza. Weronika prosi Kamila, by zgodził się na opiekę naprzemienną nad Polą, ale ten zdecydowanie odmawia. Z kolei Anita zaprasza Annę na rodzinną kolację, która przebiega zaskakująco miło. Mieszkańcy Deszczowej coraz bardziej się niepokoją, bo w pobliskich domach dochodzi do kolejnych włamań i w efekcie Kamil, Piotrek, Adam oraz Wiesiek spotykają się, by ustalić, jak zapewnić w okolicy bezpieczeństwo. Później Werner idzie na nocny patrol, podczas którego uznaje przez pomyłkę Wieśka za złodzieja. Ostatecznie rodzina Zduńskich spokojnie zasypia nieświadoma, że ich dom jest z ukrycia obserwowany.

M jak miłość odc. 1800 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1800. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 23 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
Anna Seniuk o filmie Nic na siłę