M jak miłość 1584 - streszczenie. Do akcji wkracza nowy bohater i ... nowy flirt!

2021-04-18 12:30 Olga Kalińska
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość 1584 streszczenie odcinka. Szczęście bywa ulotne i bohaterowie M jak Miłość dobrze o tym wiedzą! Czyje życie odmieni się w kolejnym odcinku serialu? W M jak miłość pojawi się nowy bohater, który będzie obiektem westchnień. Co jeszcze się wydarzy w 1574 odcinku?

M jak miłość 1584 emisja 20.04.2021 streszczenie

Przede wszystkim w szkole Ani (Gabriela Świerczyńska) i Basi (Gabriela Raczyńska) pojawi się nowy nauczyciel: polonista Adam Warecki (w tej roli: Wojciech Świeściach). Sympatyczny belfer szybko się z uczniami zaprzyjaźni.

- Najpierw chciałbym, żebyśmy się trochę poznali… Zróbmy tak: powiedzcie, jak macie na imię i co lubicie robić w wolnym czasie... Ja zacznę! Mam na imię Adam - dla was profesor Warecki - i lubię… jeździć na hulajnodze!

Nastolatkom od razu zabiją szybciej serca... Zwłaszcza Ani, która zapisze się do kółka polonistycznego i zacznie się spotykać z Adamem także po lekcjach, coraz bardziej oczarowana. Do czego doprowadzi fascynacja dziewczyny młodym nauczycielem?

Z kolei w związku Sandry (Anna Oberc) i Wernera (Jacek Kopczyński) znów wybuchnie kryzys. Prawnik umówi się z kolegą ze studiów na kolację w ekskluzywnej restauracji... ale nowej partnerki ze sobą nie weźmie. I to mimo, że dziewczyna zdąży zrobić się "na bóstwo", a nawet pożyczy elegancką kreację od Magdy (Anna Mucha). A gdy Adam kolejny raz odstawi ją na boczny tor, Sandra w końcu wybuchnie. I pokaże "ukochanemu" drzwi.

- Krok w przód, dwa kroki w tył, tak? I w dodatku jeszcze się mnie wstydzisz?! Nie, nic już nie mów!

- Sandra, posłuchaj...

- Wynoś się!

Za to w finale: nowy "podbój" Kamila (Marcin Bosak)! W premierowym odcinku prawnik wyzna Magdzie, że... ma coraz większą słabość do Anity (Melania Grzesiewicz). I jest tym naprawdę przerażony.

- Nie wierzę... Zabujałeś się? Ty?…

- A skąd, nie! Chcę tylko ją bzyknąć. A nie mogę, bo cholernie ją lubię. Pola za nią przepada…

- Błagam cię... Powiedz, że żartujesz!

- Nie i muszę jakoś zwalczyć tę… chuć!

A kilka godzin później, gdy Anita zostanie u niego na wieczór, by ułożyć Polę (Hania Nowosielska) do snu... Gryc nagle koleżankę pocałuje! Jak dziewczyna na to zareaguje? Emisja odcinka numer 1584 już 20 kwietnia o godz. 20:55 - lepiej nie przegapić!

NAJNOWSZE