M jak miłość 1571 streszczenie. Kłamstwo Izy wychodzi na jaw! Marcin zostawi ukochaną?

2021-02-28 11:00 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość 1571 streszczenie odcinka. Bosacki szantażuje Michała, żądając 30 tysięcy złotych za milczenie w sprawie rzekomego romansu pisarza z Izą. Marcin czuje, że ukochana coś przed nim ukrywa i w końcu domyśla się, że ma to związek z niedawnym wyjazdem żony do Krakowa. Z kolei Aneta wraca po krótkim urlopie do kliniki i odkrywa, że jej kariera jest zagrożona, a większość pacjentów uciekła do doktora Karnowskiego. Tymczasem Łukasz nadal romansuje z Patrycją, która zostawia u niego przez przypadek telefon. Gdy Wojciechowski przychodzi po randce do kliniki, aparat należący do żony rozpoznaje Argasiński.

M jak miłość 1571 emisja 02.03.2021 streszczenie

Marcin (Mikołaj Roznerski) czuje, że Iza (Adriana Kalska) coś przed nim ukrywa – i coraz bardziej się niepokoi. A Chodakowska postanawia w końcu męża okłamać. Co z tego wyniknie? Zapraszamy na 1571 odcinek "M jak Miłość", a w nim...

W kolejny wtorek dziewczyna wyzna ukochanemu, że w Krakowie przeżyła traumę... ale ani przez chwilę nie będzie przy tym szczera. I spróbuje wmówić Marcinowi, że winę za jej stan ponosi... Skalska (Agata Rzeszewska).

- W Krakowie… spotkałam przypadkiem ciocię Artura. To nie była miła rozmowa... Oskarżyła mnie, że zniszczyłam Arturowi życie... Że przeze mnie nie może mu nawet świeczki na grobie zapalić, bo nie wie, gdzie jest pochowany… To było… koszmarne. Cała trauma… to wszystko do mnie wróciło i…

Chodakowski z początku w jej słowa uwierzy – i chwyci żonę w ramiona.

- Tak mi przykro… Zostaw to, nie myśl już o tym, to zamknięty rozdział, przeszłość… Nie możesz pozwolić, żeby to znowu zatruwało ci życie...

- Przepraszam, że od razu ci nie powiedziałam…

Kilka godzin później Marcin postanowi jednak całą historię potwierdzić... I – jak na detektywa przystało – bez trudu Skalską odnajdzie.

- Zaraz, muszę się zastanowić... Kiedy ostatni raz widziałam Izę?... Zdaje się, w sądzie… Tak, to było na ogłoszeniu wyroku...

- A później?

- Zamknęłam tę bolesną sprawę, nie chcę już do tego wracać... Artur był bardzo chory, wyrządził tyle zła… Ale nie można tego ciągle rozpamiętywać.

- Przepraszam, ale… czy nie spotkała pani Izy mniej więcej dwa tygodnie emu ? W Krakowie? Przypadkowe spotkanie na ulicy?

- W Krakowie? W Krakowie nie byłam od lat...

Co wydarzy się, gdy kłamstwo Chodakowskiej wyjdzie na jaw? Emisja odcinka numer 1571 już 2 marca o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2... Zobacz koniecznie!

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
NAJNOWSZE