M jak miłość 1571 streszczenie. Argasiński przyłapie Łukasza i Patrycję?! Łukasz posunie się o krok za daleko

2021-02-28 9:00 kg
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość 1571 streszczenie odcinka. Bosacki szantażuje Michała, żądając 30 tysięcy złotych za milczenie w sprawie rzekomego romansu pisarza z Izą. Marcin czuje, że ukochana coś przed nim ukrywa i w końcu domyśla się, że ma to związek z niedawnym wyjazdem żony do Krakowa. Z kolei Aneta wraca po krótkim urlopie do kliniki i odkrywa, że jej kariera jest zagrożona, a większość pacjentów uciekła do doktora Karnowskiego. Tymczasem Łukasz nadal romansuje z Patrycją, która zostawia u niego przez przypadek telefon. Gdy Wojciechowski przychodzi po randce do kliniki, aparat należący do żony rozpoznaje Argasiński.

M jak miłość 1571 emisja 02.03.2021 streszczenie

Bosacki (Dariusz Kordek) pokaże we wtorek Michałowi (Paweł Deląg) filmik, który nakręcił w Krakowie - by udowodnić, że Ostrowski spędził z Izą (Adriana Kalska) namiętną noc... A pisarz, widząc nagranie, będzie w szoku.

- Ty to wszystko ukartowałeś!... Ty gnoju… Ty skończony…

- Licz się ze słowami.

- Ktoś mnie ostrzegał przed tobą... zaraz po tym, jak przejąłem wydawnictwo. Nie uwierzyłem mu wtedy, stanąłem po twojej stronie… A ty… robisz coś takiego… dla pieniędzy?!

Chwilę później Bosacki pośle za to szefowi cyniczny uśmiech... i zacznie Michała szantażować. Żądając pieniędzy za "dyskrecję".

- Mąż Izy rozwalił moje małżeństwo. Zrobił to bez żadnych skrupułów... Dlaczego ja miałbym je teraz mieć?

- Wynoś się stąd! Nie?... To załatwimy to inaczej… Dzwonię na policję

- Jeśli to zrobisz… wyślę ten film do męża Izy. Trzydzieści tysięcy. I nikt się o niczym nie dowie...

Z kolei Łukasz (Jakub Józefowicz) nadal będzie się spotykał z Patrycją (Alżbeta Lenska)... cały czas ryzykując, że Argasiński (Karol Strasburger) w końcu ich przyłapie.

- Kiedy znów się zobaczymy?

- Nie wiem... Jerzy wraca dziś z delegacji. Chyba pojedzie prosto do kliniki, ale potem… Muszę spędzić ten wieczór w domu. I następny pewnie też...

- Tyle czasu bez ciebie? Nie, nie ma takiej opcji... Spotkajmy się wieczorem, choć na chwilę, na godzinę… Przecież możesz coś wymyślić. Powiedz, że umówiłaś się z tą swoją przyjaciółką!

Tymczasem w klinice profesor wezwie nagle chłopaka do swojego gabinetu. Wojciechowski będzie bliski paniki, ale szef od razu go uspokoi.

- Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Pacjenci pana chwalą, moja żona też…

- Cieszę się.

- Postanowiłem zwiększyć na oddziale ilość zabiegów rehabilitacyjnych! Ma pan wolne moce przerobowe?

- Dla pana – zawsze!

Chwilę później Argasiński kolejny raz wspomni jednak o swojej żonie... a ciśnienie Łukasza znów skoczy.

- Mam do pana jeszcze jedną sprawę... Czy Patrycja kontaktowała się z panem ostatnio?(...) Była jakiś czas temu w SPA. A od kiedy wróciła, zachowuje się dość dziwnie... Jest nieobecna, roztargniona… Przed moim wyjazdem przepadła gdzieś na cały wieczór... Myślałem, że może... umówiła się z panem na masaż?

W finale chłopak zachowa zimną krew i skłamie – mówiąc, że z Argasińską w ogóle się nie widział. Kilka godzin później posunie się za to krok dalej...I nagle zjawi się w willi szefa, by zrobić kochance "masaż" - tuż pod nosem jej męża!

- Dzisiejsza rozmowa z panem uświadomiła mi, że zrobiliśmy już zbyt długą przerwę w rehabilitacji... Nie mogę dopuścić, aby pańska żona poczuła się gorzej!

A Patrycja znów wpadnie w jego ramiona...

- Łukasz, proszę cię... To szaleństwo! Mój mąż…

- Spokojnie, przecież zamknęłaś drzwi... Chodź tu do mnie… No już, dzikusku, wszystko jest dobrze... Chciałem cię tylko zobaczyć...

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1571 już 2 marca o godz. 20:55, tylko na antenie TVP2... lepiej nie przegapić!

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć
NAJNOWSZE