M jak miłość 1558 streszczenie. Ania urządza narkotykową imprezę. Dopalacze szokują Magdę

2021-01-13 15:17 PK
M jak miłość
Autor: Materiały prasowe TVP

W 1558 odcinku M jak miłość Ania zorganizuje imprezę, która zupełnie wymknie się spod kontroli i namiesza w życiu bohaterów. W domu Budzyńskich pojawią się dopalacze, po które sięgnie Maciek. Finał domówki skończy się tragicznie. Emisja M jak miłość odcinek 1558 w poniedziałek, 18 stycznia o 20:50 w TVP2.

M jak miłość 1558 - narkotyki w domu Budzyńskich! Ania wraz Basią i Maćkiem pod nieobecność, ale za zgoda rodziców urządzają dużą imprezę. Po domówce Magda i Andrzej zastają totalny bałagan. Budzyński jest zły na armagedon w kuchni i dodatkowo musi tłumaczyć się sąsiadom. Całą sytuację łagodzi Magda: "Zapomniałeś już jak to jest być młodym?". Wszystko rozeszłoby się po kościach, gdyby nie szokujące odkrycie Budzyńskiej. Podczas odkurzania znajduje samarkę z dopalaczami! Natychmiast sprowadza Anię do domu i robi jej awanturę.

M jak miłość 1558 streszczenie - Maciek bierze narkotyk

Kilka godzin później Maciek przyprowadza do domu zbuntowaną koleżankę, która namawia go do wzięcia tajemniczych tabletek. Chłopak bardzo źle się czuje po narkotyku. Ania natychmiast dzwoni po pomoc. Do domu przyjeżdżają Budzyńscy. Magda nie wie, co zrobić z Inką, w której zakochał się jej syn... Lżejszym wątkiem odcinka będzie wspólne wyjście Franki i Pawła na ściankę wspinaczkową.

M jak miłość odcinek 1558 ZWIASTUN. Syn Magdy umrze po dopalaczach? Kamil wyzna co go łączy z Anitą!
NAJNOWSZE