M jak miłość 1482 - kiedy nowy odcinek w TV? Co się wydarzy?

i

Autor: Materiały TVP M jak miłość 1482 - kiedy nowy odcinek w TV? Co się wydarzy?

M jak miłość 1482 - kiedy nowy odcinek w TV? Co się wydarzy?

2019-12-30 10:07

Telewizja Polska przyzwyczaiła widzów do tego, że serial M jak miłość emitowany jest co poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55. Okazuje się, że 31 grudnia nie będzie 1482 odcinka w TV. Dlaczego? Co wydarzy się w nowym odcinku? Kiedy zobaczymy 1482 epizod M jak miłość w TV?

M jak miłość 1482 - kiedy nowy odcinek w TV? Co się wydarzy? Serial M jak miłość cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Dwójki i bije wszelkie rekordy oglądalności. M jak miłość przypomnijmy to produkcja, która opowiada historię wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu toczy się w Grabinie i skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana. Pierwszy odcinek serialu mogliście obejrzeć 4 listopada 2000 roku. Kiedy 1482 odcinek serialu M jak miłość w TV? Co się wydarzy?

M jak miłość 1482 - kiedy nowy odcinek w TV?

Nowy odcinek ulubionego serialu M jak miłość będziecie mogli obejrzeć dopiero po nowym roku. TVP 2 wyemituje 1482 epizod serialu już 7 stycznia 2020 roku o godzinie 20:55.

M jak miłość 1482 - co się wydarzy?

Iza i Olek wciąż nie radzą sobie z psychicznymi problemami po dramacie, który przeżyli nad jeziorem... Ponadto Marcin ma nowy powód do niepokoju. Jego przyjaciel z policji, Jakub Karski, podejrzewa, że Chodakowski wie coś o tajemniczym "zaginięciu" Artura i to ukrywa. Michał nadal próbuje odzyskać zaufanie i przyjaźń Asi. Leszek wciąż opiekuje się Niną. Kobieta nie chce skorzystać z pomocy psychologa, choć po utracie dziecka cierpi na depresję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE