M jak miłość 1.06.2020 - dlaczego nie ma w TVP2? Kiedy nowe odcinki?

2020-06-01 9:41 kg
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość to serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Mimo upływu lat, produkcja nadal cieszy się bardzo wysoką oglądalnością, a każdy odcinek historii rodziny Mostowiaków przyciąga ogromną publiczność. Ostatnie epizody M jak miłość były niezwykle emocjonujące. Fani serialu mieli okazję obejrzeć między innymi pierwsze zbliżenie Joanny i Michała, proces Olka oraz wypadek Leszka. Niestety okazuje się, że 1 czerwca 2020 roku nie zostanie wyemitowany kolejny odcinek produkcji. Kiedy serial powróci?

M jak miłość 1.06.2020 - dlaczego nie ma w TVP2? Kiedy nowe odcinki? Od 2000 roku obsada M jak miłość stale ulegała zmianom. Część aktorów pożegnała się z produkcją, inni artyści z kolei zasilili szeregi ekipy. Dziś w produkcji występują między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Mroczek, Katarzyna Cichopek, Mikołaj Roznerski oraz Sławek Uniatowski. 1 czerwca 2020 roku nie zostanie wyemitowany odcinek serialu, przez co nie zobaczymy kolejnych perypetii bohaterów. Dlaczego? Kiedy nowe odcinki?

M jak miłość 1.06.2020 - dlaczego nie ma w TVP2?

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Jak co roku przed wakacjami, widzowie żegnają się z ulubionymi serialami. Podczas przerwy wakacyjnej nie będą pojawiać się nowe odcinki takich produkcji jak M jak miłość, Na Wspólnej, Przyjaciółki oraz Na dobre i na złe. 1 czerwca 2020 roku na antenie TVP2 nie zostanie wyemitowany kolejny odcinek M jak miłość, ponieważ we wtorek, 26 maja stacja pokazała ostatni epizod dwudziestego sezonu hitu. Nowe odcinki zadebiutują na antenie Telewizji Polskiej dopiero we wrześniu 2020 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE