Ludzki głos - kiedy w kinach najnowszy film Almodóvara z Tildą Swinton?

2021-05-17 13:32 AW
Ludzki głos
Autor: Materiały Prasowe

„Ludzki głos” to pierwszy wspólny film Pedra Almodóvara i Tildy Swinton, a zarazem pierwszy zrealizowany po angielsku tytuł w dorobku hiszpańskiego reżysera. Ten na wskroś almodovarowski, kipiący kolorami i buzujący od emocji melodramat z powodzeniem łączy dwa temperamenty, wrażliwości i kinowe żywioły. Film hiszpańskiego mistrza wypowiada słowa pożegnania dla pewnego etapu jego twórczości i zapowiada jej nowy rozdział.

Ludzki głos - kiedy premiera kinowa najnowszego filmu Almodóvara z Tildą Swinton? Bohaterka – zakochana, poniżona, zdesperowana – prowadzi swoją ostatnią telefoniczną rozmowę z mężczyzną, który od niej odszedł. W mieszkaniu w towarzystwie spakowanych walizek kochanka i jego osieroconego psa, miotając się od wściekłości do smutku, trawi miłosną katastrofę. 

Ludzki głos - kiedy premiera?

Sięga po pigułki, chwyta za siekierę, rozlewa benzynę: chciałaby zabić siebie, chciałaby zniszczyć jego, chce zagrać rolę życia w dramacie zwanym rozstaniem. Zmienia kostiumy i maski, przymierza konwencje, błaga, krzyczy i szepcze: sprawdza, czy ta historia powinna skończyć się tragedią czy może jednak... happy endem? W związku z wcześniejszym otwarciem kin, premiera najnowszego filmu Pedro Almodóvara pt. „Ludzki głos" zostaje przyspieszona na 21 maja 2021.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE