Lucyfer - Tom Ellis śpiewający hit zespołu Queen?! Aktor opublikował fragment musicalowego odcinka!

2020-09-15 12:17 kg
Lucyfer
Autor: John P Flexor/Capital Pictures/East News

Lucyfer to produkcja, która opowiada historię niezwykle przystojnego Diabła, który zszedł na Ziemię, aby nieźle na niej namieszać. Produkcja miała premierę na początku 2016 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. 21 sierpnia 2020 roku na Netflix wjechała pierwsza część piątego sezonu serialu. Już teraz wiadomo, że w jego drugiej części, pojawi się musicalowy odcinek. Tom Ellis zaśpiewa w nim hit zespołu Queen!

Lucyfer - Tom Ellis śpiewający hit zespołu Queen?! Aktor opublikował fragment musicalowego odcinka! Sezon piąty Lucyfera został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich miała premierę pod koniec sierpnia 2020, na drugą część z niecierpliwością czekają już wszyscy fani produkcji. Jak na razie nie jest znana data jej premiery, ale pojawiają się już pierwsze informacje na temat nadchodzących nowych odcinków. Jedną z nich jest to, że gwiazdy serialu zaśpiewają hit zespołu Queen.

Lucyfer - Tom Ellis śpiewający hit zespołu Queen?!

Ostatnio Tom Ellis w jednym z wywiadów zdradził, że w drugiej części piątego sezonu widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinek musicalowy. Na Twitterze aktora pojawił się nawet jego fragment, na którym widać, jak Lucyfer, Chloe, Ella i Dan tańczą do piosenki Another One Bites the Dust zespołu Queen. Gdyby tego było mało, Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro oraz Aimee Garcia pochwalili się umiejętnościami wokalnymi! Musicie to zobaczyć - wideo poniżej. 

Odcinek musicalowy zapowiada się naprawdę świetnie. Miejmy nadzieję, że tak samo dobre będą także pozostałe odcinki drugiej części piątego sezonu. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE