Lucyfer sezon 5 – nowi bohaterowie. Wiemy, kto zagra Boga

2020-01-08 17:20 kw
Lucyfer
Autor: screen Instagram/lucifernetflix

Lucyfer to serial, który opowiada historię przystojnego Diabła, który znudzony swoim życiem, porzuca funkcję Władcy Piekieł i udaje się do Los Angeles. Tam prowadzi swój klub nocny. Przystojny Lucifer Morningstar poznaje detektyw Chloe Decker i zostaje jej partnerem w pracy. Mimo tego że pochodzą z dwóch różnych światów, zakochują się w sobie. Do tej pory powstały cztery sezony produkcji, które cieszyły się ogromną popularnością. Już wkrótce zadebiutuje piąta, finałowa seria Lucyfera. Pojawią się w niej nowi bohaterowie, którzy z pewnością nieźle namieszają.

Lucyfer sezon 5 – nowi bohaterowie. Wiemy, kto zagra Boga. Przed nami piąty, finałowy sezon uwielbianego serialu. Już wkrótce dowiemy się, jak zakończy się historia miłości Chloe Decker i Władcy Piekieł. Czwarty sezon wywołał wśród fanów ogromne emocje. Wszystko za sprawą tego, że pani detektyw po raz pierwszy wyznała miłość Lucyferowi. On z kolei powrócił do Piekieł, aby zaprowadzić tam porządek. Widzowie z niecierpliwością wyczekują pierwszych przecieków z planu filmowego. Wiadomo już, że w piątym sezonie Lucyfera pojawi się Bóg. Kto wcieli się w nową postać?

Lucyfer sezon 5 – nowi bohaterowie

Fani Lucyfera od kilku miesięcy spekulują na temat piątego sezonu. Jedni przewidują, że Chloe Decker umrze, inni z kolei, że pani detektyw oraz Diabeł wezmą ślub. Jak na razie ani jedna, ani druga informacja nie została potwierdzona przez twórców serialu. Ostatnio dowiedzieliśmy się jednak, że w finałowej odsłonie produkcji na ekranie pojawi się Bóg. W tę wyjątkową rolę wcieli się Dennis Haysbert. Można się domyślać, że Stwórca nieźle namiesza w życiu Chloe i Lucyfera. Jak na razie nie wiadomo, kto jeszcze dołączy do obsady Lucyfera. Jeśli pojawią się nowe informacje w tym temacie, znajdziecie je w tym artykule.

Lucyfer - data premiery

Wszystko wskazuje na to, że piąty sezon Lucyfera zadebiutuje 6 czerwca 2020 roku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
season 4 first lewks #snaccs #lucifer Post udostępniony przez Lucifer (@lucifernetflix)
NAJNOWSZE