Lucyfer sezon 5B - premiera nowych odcinków opóźniona? Kiedy Morningstar powróci na Netflix?

2021-01-19 15:51 kg
Lucyfer
Autor: LFI/Avalon.red/REPORTER

Lucyfer Morningstar to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać! Nieziemsko przystojny diabeł zszedł na Ziemię, aby nieźle na niej namieszać i zdobył ogromne grono fanów! Widzowie z niecierpliwością czekają na drugą część piątego sezonu, do której zdjęcia zakończyły się w październiku 2020 roku. Niestety nadal nie jest znana data premiery nowych odcinków. Wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli poczekać na nie nieco dłużej.

Lucyfer sezon 5B - premiera nowych odcinków opóźniona? Kiedy Morningstar powróci na Netflix? Pierwsza część piątego sezonu Lucyfera zadebiutowała na Netfliksie w sierpniu 2020 roku. Trzeba przyznać, że nie brakowało w niej emocji! Najbardziej wzruszającym momentem piątej odsłony było zdecydowanie pożegnanie Chloe i Lucyfera, kiedy to Morningstar powrócił do Piekła, aby zaprowadzić w nim porządek. Fani z niecierpliwością czekają na sezon 5B, w którym poznają dalsze losy głównych bohaterów. Kiedy trafi on na Netflix?

Lucyfer sezon 5B - premiera nowych odcinków opóźniona

W październiku 2020 roku nakręcono ostatnie dwa odcinki drugiej części piątego sezonu Lucyfera. Wówczas fani spodziewali się, że nowe epizody trafią na Netflix na początku 2021 roku. Niestety okazuje się, że ze względu na pandemię koronawirusa, postprodukcja trwa znacznie dłużej, niż dotychczas. Ostatnio scenarzyści serialu wrzucili na Twittera post, w którym przyznali, że sezon 5B nie jest nadal gotowy i nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią na Netflix. Przewiduje się jednak, że najwcześniej stanie się to dopiero w połowie 2021 roku.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE