Lucyfer sezon 5b - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu na Netflix?

2021-01-04 14:21 AW
Lucyfer
Autor: John P Flexor/Capital Pictures/East News

Rzadko zdarza się, aby fani walczyli o jakiś serial tak zawzięcie, jak walczyli o powrót Lucyfera! Serial, początkowo produkowany przez stację FOX, emitowany był od 2013 i 2016 roku i składał się pierwotnie z trzech sezonów, na których miał się zakończyć. Dopiero od sezonu czwartego pałeczkę przejął Netflix i wyprodukował dodatkowe 10 odcinków, które ukazały się w 2019 roku.

Lucyfer sezon 5b - kiedy premiera kolejnych odcinków serialu na Netflix? Serial cieszy się gigantyczną oglądalnością, a widzowie nie mogą pogodzić się z jego zakończeniem, dlatego platforma oficjalnie wydłużyła produkcję aż do sezonu 6 włącznie, który będzie finałowym. Zanim to jednak nastąpi, na Netflix pojawi się jeszcze druga część sezonu 5, który ma ukazać się w dwóch turach.

Lucyfer sezon 5b - kiedy premiera na Netflix?

Cały sezon 5 ma składać się z dwóch ośmioodcinkowych części. Pierwsze osiem odcinków trafiło na Netflix 21 sierpnia 2020 roku. Netflix jak na razie nie podał nawet przybliżonej daty premiery, ale, jak podaje serwis digitalspy.com, Tom Ellis w jednym z podcastów miał zdradzić, że kolejnych ośmiu odcinków możemy spodziewać się już pod koniec 2020 roku lub na początku 2021! Twórcy serialu rozpoczęli już prace nad szóstym sezonem Lucyfera, jednak finałowych odcinków nie powinniśmy spodziewać się wcześniej niż pod koniec 2021 roku.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE