Lucyfer: sezon 5 powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu?

2019-06-11 15:04 k.w.
Lucyfer
Autor: screen Instagram/officialtomellis

Lucyfer to serial, który może się pochwalić ogromną rzeszą wiernych fanów, co było bardzo widoczne w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu Fox ogłosił, że trzeci sezon serialu będzie jego ostatnim. Widzowie, którzy nie wyobrażali sobie, aby historia Diabła miała zakończyć się w ten sposób, postanowili walczyć o wykupienie serialu przez inną stację. Poprzez Kampanię #SaveLucifer udało im się osiągnąć pożądany efekt - Netflix wykupił format, dzięki czemu od 8 maja możecie oglądać dalszy ciąg przygód Lucyfera. Czy fani doczekają się również 5. sezonu?

Lucyfer: sezon 5 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu? Jeszcze w 2018 roku fani Lucyfera byli przekonani, że serial nie doczeka się kontynuacji, a trzeci sezon rzeczywiście będzie ostatnim. Dzięki temu jednak, że walczyli oni o serial z całych sił, głównie poprzez media społecznościowe, udało się uratować Lucyfera. Netflix zauważył ogromny potencjał w historii Diabła, dlatego wykupił prawa do serialu. Od 8 maja czwarty sezon jest dostępny na platformie. Czy powstanie również piąty sezon? Tego dowiecie się w poniższym artykule.

Przeczytaj także: Gra o tron sezon 8: Polacy zagrali w serialu! Kim są polscy aktorzy z GoT?

Lucyfer - wielki powrót Diabła

Wszyscy fani Lucifera Morningstara na pewno odetchnęli z ulgą, kiedy Netflix ogłosił, że wykupił prawa do serialu. W ten sposób platforma uratowała historię o przystojnym władcy piekieł. W nowym, czwartym sezonie serialu, u boku Lucyfera pojawi się Ewa - jego pierwsza miłość. Diabeł poprosi ją o sercowe porady dotyczące ukochanej Pani Detektyw - Chloe Decker. Ewa jednak nie zamierza pomóc Lucyferowi w miłości - wręcz przeciwnie. Pierwsza kobieta ma zamiar uwieść przystojnego diabła. W czwartym sezonie nie zabraknie miłosnych uniesień, nagości oraz spraw kryminalnych, które rozwiązać potrafi tylko duet Chloe - Lucyfer.

Lucyfer - czy powstanie sezon piąty?

Fani diabelskiej historii liczyli na to, że cieszący się dużym zainteresowaniem serial, doczeka się kolejnego, piątego sezonu. Mieli nadzieję, że ich marzenie się spełni, o czym świadczyć mógł post, jednego z głównych aktorów - DB Woodside, grającego Amenadiela. Jakiś czas temu poinformował on, że wraca na siłownię i zamierza zrzucić zimowe kilogramy. Zaznaczył, że trening ma być przygotowaniem do piątej serii Lucyfera. Czy aktorowi zdarzyła się literówka czy w ten sposób zdradził fanom, że kontynuacja powstanie? Teraz już wiemy, że uchylił wtedy rąbka tajemnicy! Netflix potwierdził, że piąty sezon Lucyfera powstanie! Kiedy finałowa seria pojawi się na platformie? Tego dowiemy się już wkrótce. Śledźcie nasz artykuł :)

NAJNOWSZE