Love Island - ZASADY. O co chodzi w nowym reality show Polsatu?

2019-09-18 8:28
Love Island - ZASADY. O co chodzi w nowym reality show Polsatu?
Autor: materiały prasowe Polsat Love Island - ZASADY. O co chodzi w nowym reality show Polsatu?

Love Island to nowe reality-show telewizji Polsat. Program ma za zadanie wyłonić najbardziej dobraną parę. Zwycięscy otrzymują 100 tysięcy złotych. O co dokładnie chodzi w programie? Jakie są zasady? Szczegóły znajdziecie jak zawsze na EskaCinema.pl.

Love Island - ZASADY. O co chodzi w nowym reality show Polsatu? Nowe reality-show Polsatu Love Island. Wyspa miłości, emitowane będzie od niedzieli do piątku po godzinie 22:00. Widzowie będą przez półtora miesiąca śledzić życie dziesięciu uczestników show, którzy zamieszkali w rajskim domu w Hiszpanii. Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji powalczą o 100 tysięcy złotych. O co dokładnie chodzi w programie? Jakie są zasady Love Island. Wyspa miłości?

Love Island - ZASADY

Love Island. Wyspa miłości to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obeserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji, która dostępna jest na systemy iOS i Android. Para, która zwycięży program otrzymuje 100 tysięcy złotych.

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE