Love Island

i

Autor: materiał prasowy

Love Island 5 - o której godzinie i kiedy oglądać w Polsacie?

2022-02-21 17:11

Nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! To wszystko czeka na widzów w piątym sezonie “Love Island. Wyspa Miłości”. Najpopularniejsze reality show w kraju wraca na antenę Telewizji Polsat. Fani programu zastanawiają się, kiedy będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników. Zdradzamy informacje o emisji show.

Już wkrótce widzowie Love Island poznają dziesięcioro nietuzinkowych singli, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione opuszczą Wyspę Miłości. Jacy będą nowi Islanderzy? - Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność - to zapewnia "dobry vibe", czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę - gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! – zdradza prowadząca show – Karolina Gilon. Kiedy oglądać program?

Ola z Love Island została potwornie oszukana! Z jej konta zniknęły TYSIĄCE

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY

Love Island 5 - kiedy i gdzie oglądać?

Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników aż siedem razy w tygodniu! Od 28 lutego 2022 emisja tradycyjnie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:05 na antenie Polsatu. To jednak nie wszystko. Pojawi się nowy, specjalny odcinek w sobotę. O co będzie w nim chodzić?

Love Island 5 - nowości

Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek „Sobota na Love Island” publikowany na platformie Polsat Go. W dniu, gdy reality-show nie będzie emitowany w telewizji fani będą mieli okazję obejrzeć extra materiały w Internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi! Niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji.