Love Island 3 - ile odcinków liczy? Kiedy finał programu?

2021-04-08 20:50 AW
Love Island 3 - Angela i Arsen
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island to wywołujące bardzo dużo emocji reality show Polsatu, którego pierwsza edycja emitowana była jesienią 2019 roku. Program tak bardzo przypadł do gustu polskim widzom, że wiosną 2021 roku stacja emituje już trzecią edycję! Show cieszy się sporą oglądalnością - jak na razie pierwszą i drugą edycję śledziło ok. 700 tys. widzów. Fani Love Island mają z pewnością nadzieję, że program doczeka się także kontynuacji, jednak stacja jak na razie tego nie potwierdziła.

Love Island 3 - ile odcinków liczy? Kiedy finał programu? Emisja trzeciej edycji Love Island rozpoczęła się 28 lutego 2021 roku, a jego prowadzącą ponownie została Karolina Gilon. Odcinki show można oglądać o tej samej porze, co edycję poprzednią - od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10.

Love Island 3 - ile odcinków liczy? Kiedy finał programu?

Trzecia edycja Love Island trwa w sumie sześć tygodni i składa się z 36 odcinków. Finałowy odcinek zostanie wyemitowany już w niedzielę 11 kwietnia 2021. Dwa ostatnie dni przed finałem widzowie mogą głosować na parę, która ich zdaniem powinna wygrać program. Para, która dostanie najwięcej głosów, będzie miała okazję wybrać kopertę, która zdecyduje o tym, czy jedno z nich zgarnia główną nagrodę, czy dzielą się nią na pół lub czy obydwoje zostają z niczym. Jak dotąd w dwóch poprzednich edycjach obie pary wybrały koperty z napisem 'miłość', co oznacza, że każda osoba dostała 50 tys. zł.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE