LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja online i TV. O której?

2019-09-11 14:54
LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja online i TV. O której?
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja online i TV. O której?

Memoriał Kamili Skolimowskiej to międzynarodowy mityng, który organizowany jest od 2009 roku przez Fundację Kamili Skolimowskiej. W trakcie memoriału zobaczymy zmagania czołowych lekkoatletów na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Gdzie i kiedy oglądać transmisję w TV i online?

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja online i TV. O której? Memoriał Kamili Skolimowskiej przez osiem lat odbywał się w Warszawie. Początkowo na boisku Skry, później stadionie Orła, aż wreszcie przyszła pora na Stadion Narodowy. Od 2018 roku impreza organizowana jest na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Warto przypomnieć, że Kamila Skolimowska zmarła 18 lutego 2009 roku. Przyczyną był zator tętnicy płucnej. Skolimowska była złotą medalistką Igrzysk olimpijskich w 2000 roku w Sydney w rzucie młotem. Gdzie i kiedy oglądać transmisję z Memoriału Kamili Skolimowskiej w TV i online?

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja online

Czy Memoriał Kamili Skolimowskiej 14.09.2019 będzie można zobaczyć na żywo w internecie? Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów lekkoatletyki. Impreza będzie transmitowana w internecie na sport.tvp.pl, oraz w aplikacji mobilnej TVP SPORT w sobotę 14.09.2019 od godziny 16:00.

LOTTO Memoriał Kamili Skolimowskiej: transmisja w TV

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Memoriał Kamili Skolimowskiej będzie można zobaczyć na żywo w telewizji. Transmisja na żywo została zaplanowana na sobotę 14.09.2019 roku o godzinie 16:00 na antenie TVP SPORT.

NAJNOWSZE