Listy zza grobu – Canal+ nakręci serial na podstawie książki Remigiusza Mroza! Kiedy premiera?

2019-12-11 20:19 kw
Remigiusz Mróz
Autor: wbf

Coraz częściej twórcy filmowi oraz serialowi stawiają na ekranizacje bestsellerowych powieści. W ten właśnie sposób powstał Wiedźmin, Chyłka – Zaginięcie, Nielegalni czy też Król. Okazuje się, że do tego zaszczytnego grona już wkrótce dołączy ekranizacja kolejnej książki Remigiusza Mroza. Tym razem na małym ekranie zostanie zaprezentowana historia z Listów zza grobu. Serial nakręci CANAL+. Kiedy premiera?

Listy zza grobu – Canal+ nakręci serial na podstawie książki Remigiusza Mroza! Kiedy premiera? Remigiusz Mróz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy. Każda kolejna książka, która wychodzi spod jego pióra, kradnie serca czytelników. Jak dotąd na podstawie książek twórcy powstał serial Chyłka – Zaginięcie, który doczekał się drugiego sezonu Chyłka – Kasacja. Już wkrótce na ekranach zadebiutuje serial na podstawie najnowszego dzieła autora - Listów zza grobu.

Listy zza grobu – fabuła książki

Książka opowiada historię Kai Burzyńskiej, która dwadzieścia lat po śmierci ojca nadal otrzymuje od niego wiadomości. Zadbał on o to, przygotowując je z wyprzedzeniem i zlecając coroczną wysyłkę tego samego, zupełnie przypadkowego dnia. Kaja z czasem przywyka do tego i traktuje listy jako tradycję. Do momentu, kiedy w listach zaczyna dostrzegać drugie dno. Po dwudziestu dwóch latach do miasteczka powraca Seweryn Zaorski. Patomorfolog oraz samotny ojciec dwójki dzieci kupuje zdewastowany dom rodzinny Kai. Rozpoczyna remont, podczas którego odkrywa w garażu zamurowaną skrytkę z materiałami, które rzucają nowe światło na sprawę sprzed dwóch dekad.

Listy zza grobu - premiera serialu

Remigiusz Mróz ma ostatnio bardzo dobrą passę. Wydana w 2019 roku książka Listy zza grobu doczeka się ekranizacji. Prawa do przeniesienia historii na ekran wykupił CANAL+. Jak na razie nie wiadomo, kto zagra w nowej produkcji oraz kiedy premierę będą mieć pierwsze odcinki serialu. Jeżeli pojawią się takowe informacje, znajdziecie je w tym artykule.

NAJNOWSZE