Listy do M. 4 online? Świąteczny hit trafi na Player?

2020-10-28 10:36 AW
Listy do M. 4
Autor: Materiały Prasowe

Nie ma Świąt bez „Listów do M.”! Kultowa seria zgromadziła w kinach łącznie blisko 9 milionów widzów i stała się nieodłączną częścią bożonarodzeniowej tradycji. Od lat w tle świątecznych przygotowań towarzyszą nam ulubieni bohaterowie, których wigilijne przygody doprowadzały widzów do łez – zarówno ze śmiechu jak i wzruszenia.

Listy do M. 4 online? Świąteczny hit trafi na Player? Najnowsza, długo wyczekiwana odsłona Listów do M. miała trafić na ekrany kin 4 listopada. Już wczesną jesienią pojawiły się pierwsze zapowiedzi bożonarodzeniowej komedii z serii tak lubianej przez polskich widzów. Niestety, niedługo przed zapowiedzianą premierą dystrybutor podjął decyzję, że Listy do M. 4 nie ukażą się w kinach w tym terminie.

Listy do M. 4 online? Film obejrzymy w internecie?

Decyzja o przełożeniu premiery kinowej filmu na późniejszy termin z pewnością podyktowana jest obostrzeniami oraz faktem, że z powodu pandemii kina świecą pustkami. Z racji tego, że Listy do M. to film świąteczny, nowa data mogłaby zostać wyznaczona nawet dopiero na listopad 2021 roku.

Niewykluczone jednak, że - podobnie jak wiele innych filmów, których premiera kinowa została w tym roku odwołana - Listy do M. 4 będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy streamingowej. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, TVN Grupa Discovery jak na razie prowadzi rozmowy w sprawie udostępnienia filmu przed Bożym Narodzeniem 2020 na platformie Player. Jak na razie konkretne decyzje jeszcze nie zapadły, jednak takie rozwiązanie z pewnością ucieszyłoby wielu fanów Listów do M., którzy na czwartą odsłonę serii czekali aż trzy lata.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE