Listy do M. 4 - obsada. Kto zagra w kontynuacji świątecznego hitu?

2020-02-20 16:19
Listy do M.
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Przed nami już czwarta odsłona świątecznej komedii, która po raz pierwszy roztopiła serca polskich widzów w 2011 roku. Bożonarodzeniowe filmy o miłości, rodzinie, pojednaniu są niezwykle chętnie oglądane zimą - dość powiedzieć, że pierwsza część Listów do M. gościła na ekranach kin w naszym kraju przez 130 dni - dlatego nie dziwi fakt, że twórcy postanowili nakręcić kolejną część produkcji.

Listy do M. 4 - obsada. Kto zagra w kontynuacji świątecznego hitu? Czy powrócą ulubieni bohaterowie widzów? Jakie nowe wątki czekają na postaci? Odpowiedzi na te pytania nurtują wielu fanów Listów do M., którzy już odliczają dni do premiery swojej ulubionej bożonarodzeniowej komedii. W czwartej odsłonie filmu z pewnością nie zabraknie emocji!

Listy do M. 4 - obsada. Kto zagra w kontynuacji świątecznego hitu?

O tym, że Listy do M. doczekają się kolejnych części, mówiło się już od dawna. Co więcej, w mediach pojawiały się także - na razie niepotwierdzone oficjalnie - informacje, że Listy do M. będą miały także przynajmniej jeszcze jedną część! Jeśli chodzi o Listy do M. 4, to z informacji, które pojawiły się na stronie Dzień Dobry TVN podczas wizyty na planie filmu, wynika, że w produkcji zobaczymy na pewno:

  • Agnieszkę Dygant
  • Piotra Adamczyka
  • Tomasza Karolaka
  • Magdalenę Różdżkę
  • Mateusza Winka
  • oraz Magdalenę Boczarską, która w Listach do M. wystąpi po raz pierwszy.

Boczarska wcieli się w postać kobiety, która tym razem ma szansę podbić serce Mela!

Czwarta odsłona Listów do M. trafi do kin już na święta 2020 - premiera została zaplanowana na 4 listopada 2020. Ponownie zmieni się reżyser filmu - tym razem został nim Patrick Yoka, który reżyserował m.in. seriale Rodzinka.pl czy Prawo Agaty. Póki co nie są znane dokładniejsze szczegóły fabuły filmu.

NAJNOWSZE