Liga Mistrzów

i

Autor: MARCO BERTORELLO/AFP/East News Liga Mistrzów 2023 - gdzie obejrzeć finał?

Transmisje

Liga Mistrzów 2023 - TVP nie pokaże finału w TVP1! Gdzie oglądać mecz?

2023-05-18 10:43

To już pewne. Po raz pierwszy od wielu lat TVP1 nie pokaże finałowego meczu Ligi Mistrzów. Już wkrótce Manchester City i Inter Mediolan zawalczą o najbardziej prestiżowy puchar w Europie, a w Polsce spotkanie nie zostanie pokazane na żadnym głównym kanale. Jaki jest powód takiej decyzji? Gdzie obejrzeć finał?

Finał Ligi Mistrzów zawsze jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych każdego roku. Nic dziwnego, ponieważ to zakończenie najważniejszych rozgrywek na Starym Kontynencie. Impreza planowana jest z bardzo dużym wyprzedzeniem, a kibice często wydają duże pieniądze, aby móc przyjechać do miasta-organizatora i zasiąść na trybunach stadionu. Nie wszyscy mogą zobaczyć finał Ligi Mistrzów na własne oczy na miejscu, a więc ogromnym zainteresowaniem cieszą się transmisje telewizyjne. Stacje z całego świata pokazują ten ważny mecz. W Polsce od wielu lat była to Jedynka. Tym razem jednak tak nie będzie. Z jakiego powodu TVP1 rezygnuje z transmisji?

Taniec z Gwiazdami znika z ramówki?! Szokująca decyzja stacji

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Finał Ligi Mistrzów 2023 - dlaczego nie ma TVP1?

Telewizja Polska zdecydowała, że nie pokaże finału Ligi Mistrzów 2021 na pierwszym kanale. Powodem jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który w tym roku odbywa się dokładnie w tym samym czasie. Kibice nie muszą się jednak martwić, ponieważ TVP pokaże mecz na innym kanale.

Finał Ligi Mistrzów 2023 - kiedy i gdzie oglądać?

Prawa do transmisji finału Ligi Mistrzów 2023 wciąż należą do Telewizji Polskiej. Meczu nie będzie można zobaczyć na Jedynce, ale za to transmisje będzie w TVP Sport. Dostęp do przekazu na żywo będzie także na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Finałowy mecz Manchester City - Inter Mediolan odbędzie się w sobotę 10 czerwca o 21:00.