Liga Mistrzów 2019 - FINAŁ. Transmisja na żywo - kiedy i o której oglądać?

2019-05-09 10:21
Liga Mistrzów
Autor: Peter Byrne/Press Association/East News

Przed nami niezwykle emocjonujący i niespodziewany finał tegorocznej Ligi Mistrzów! Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt - z rozgrywek odpadli najwięksi faworyci. Dla wielu kibiców będzie to z pewnością dodatkowy powód, aby obejrzeć ostatni mecz Ligi Mistrzów UEFA 2019. W tym spotkaniu wszystko może się wydarzyć.

Liga Mistrzów 2019 - FINAŁ. Transmisja na żywo - kiedy i o której oglądać mecz online i w TV? Fani piłki nożnej będą mieli możliwość zobaczenia tego spotkania zarówno w telewizji, jak i poprzez stream online. Do finału Ligi Mistrzów awansował Liverpool, spektakularnie pokonując FC Barcelonę 4:0. Z kolei Tottenham pokonał 3:2 Ajax Amsterdam i to własnie ta drużyna będzie walczyć z Liverpoolem w finale. Z rozgrywkami jeszcze w ćwierćfinałach pożegnał się też Manchester United, również uznawany do tej pory za jednego z faworytów. Takiego finału nie można zatem przegapić!

Liga Mistrzów 2019 - FINAŁ. Transmisja na żywo - kiedy i o której oglądać mecz w TV?

Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Spotkanie Liverpool - Tottenham rozpocznie się o godzinie 21:00. W telewizji tradycyjnie mecz będzie można obejrzeć na TVP1. Transmisja będzie dostępna także na kanale Polsat Sport Premium.

Liga Mistrzów 2019 - FINAŁ. Transmisja na żywo - kiedy i o której oglądać mecz online?

Dla kibiców dostępny będzie także stream w internecie na stronie sport.tvp.pl. Transmisja online odbędzie się także na platformie ipla.tv, jednak będzie ona płatna.

NAJNOWSZE