Leszek Możdżer: córka, związki, rodzina, wiek, wzrost, Instagram

2019-10-15 15:14 aw
Leszek Możdżer
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Leszek Możdżer: córka, związki, rodzina, wiek, wzrost, Instagram - te zapytania na temat kompozytora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Leszek Możdżer grę na fortepianie rozpoczął w wieku zaledwie 5 lat, a w 1996 roku ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Jest współpracownikiem najwybitniejszych polskich twórców muzyki filmowej - Zbigniewa Preisnera oraz laureata Oscara, Jana A.P. Kaczmarka.

Leszek Możdżer: córka, związki, rodzina, wiek, wzrost, Instagram - te frazy na temat polskiego kompozytora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Leszku Możdzerze? Możdzer jest nie tylko kompozytorem, ale także twórcą muzyki filmowej. Za muzykę do filmu Ikar. Legenda Mietka Kosza został nagrodzony podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni w 2019 roku.

Leszek Możdżer: wiek

Możdżer urodził się w 23 marca 1971 w Gdańsku, w 2019 roku skończył 48 lat.

Leszek Możdżer: córka, rodzina

Możdżer jest osobą, która niezwykle chroni swoje życie prywatne. W internecie próżno szukać jakichkolwiek informacji na temat rodziny czy związków kompozytora. Jakiś czas temu w tabloidach pojawiły się doniesienia, jakoby Możdżer miał romans z Patrycją Markowską, jednak bardzo szybko zostały zdementowane. Znana jest jednak siostra Leszka, Jadwiga, która jest tancerką.

Leszek Możdżer: wzrost

Kompozytor zdecydowanie należy do wysokich mężczyzn - mierzy ok. 180 cm wzrostu.

Leszek Możdżer: Instagram

Instagram kompozytora to leszekmozdzerofficial. Jednak tutaj także nie znajdziemy zdjęć związanych z jego życiem prywatnym. Możdżer dzieli się jedynie postami związanymi ze swoim życiem zawodowym, koncertami czy płytami.

NAJNOWSZE