Legion Samobójców - powstanie kolejny spin-off! Czy przebije sukces poprzedniego filmu?

2022-01-28 10:33 Leon Pietrzak
Harley Quinn
Autor: Warner Bros/Ferrari Press/East News

Powstanie kolejna część popularnej produkcji The Suicide Squad. Poprzedni spin-off „Peacemaker” pobił wszelkie możliwe rekordy i stał się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. Jednak reżyser i scenarzysta James Gunn nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Legion Samobójców spin-off. Serial „Peacemaker” zadebiutował 13 stycznia 2022 roku w serwisie HBO Max. Jest on częścią franczyzy DCEU (DC Extended Universe) i spin-offem filmu Legion samobójców: The Suicide Squad z 2021 roku. Produkcja krótko po premierze osiągnęła tytuł najpopularniejszego serialu, więc to było więcej niż pewne, że twórcy zaczną myśleć o kolejnej części. W jednym z wywiadów, scenarzysta James Gunn, ogłosił już prace nad kolejnym spin-offem The Suicide Squad i stwierdził, że nie zamierza szybko porzucać tego uniwersum.

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Będzie kolejny spin-off The Suicide Squad!

Reżyserem i scenarzystą wielkiego hitu HBO „Peacemaker” jest James Gunn. Mężczyzna w wywiadzie z portalem Deadline ogłosił prace nad kolejną częścią Legionu Samobójców. Produkcja ma powstawać wspólnie z Warner Bros. i być kolejnym spin-offem popularnego filmu. Czy nadchodząca część przebije sukces poprzedniej? Patrząc jakim zainteresowaniem cieszy się to uniwersum, ma szansę na stanie się wielkim hitem platform streamingowych. Na produkcję przeznaczono wielki budżet, więc promocja na pewno będzie ogromna. Reżyser nie chce zdradzać wiele na temat fabuły, ale już wiemy, że kolejny spin-off odejdzie od komediowego stylu i będzie utrzymany raczej w mroczniejszym tonie.

Sonda
Czy kolejny spin-off The Suicide Squad to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE