Stadion Legia Warszawa

i

Autor: Wikimedia.org/Sofik (CC BY 3.0)

Legia Warszawa - Flora Tallin: stream online i transmisja TV. O której godzinie mecz?

2021-07-21 11:17

Legia Warszawa - Flora Tallin 21.07.2021 to mecz, na który czeka wielu kibiców warszawskiego klubu. Jedna z najlepszych polskich drużyn zmierzy się z jedną z najlepszych ekip z Estonii. Fani footballu zastanawiają się, gdzie i o której obejrzeć spotkanie. Sprawdziliśmy, gdzie można znaleźć transmisję meczu.

Legia Warszawa - Flora Tallin to mecz, na który czekają wszyscy fani polskiej piłki nożnej. W środę jeden z najlepszych klubów w Polsce zawalczy o udział w Lidze Mistrzów. Z pewnością będzie to emocjonujące spotkanie, które wypełni trybuny. Niestety, nie wszyscy mogą pójść na mecz na Łazienkowską. Te osoby zastanawiają się, czy będzie dostępna transmisja z wydarzenia. To bardzo ważne spotkanie, ponieważ jest to druga runda eliminacyjna do Ligii Mistrzów. Z tego powodu wiele osób liczy na możliwość obejrzenia spotkania. Sprawdziliśmy, czy Legia Warszawa - Flora Tallin będzie transmitowany w telewizji. Gdzie i o której będzie można go obejrzeć? Czy będzie transmisja w internecie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

Legia zaczyna walkę o LM. Tak do tej pory grały polskie kluby w fazie grupowej

Legia Warszawa - Flora Tallin. Transmisja

Legia Warszawa - Flora Tallin to mecz, który pragnie obejrzeć wiele osób. Dla wszystkich kibiców mamy dobre wiadomości. Spotkanie będzie miało transmisję. Mecz będzie można obejrzeć o godzinie 21:00 na antenie kanałów TVP2 oraz TVP Sport. To jednak nie wszystko. Telewizja Polska przygotowała także ofertę dla internautów. Transmisję będzie można znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl. Komentatorem będzie Mateusz Borek.

Liga Mistrzów 2021/2022 - kiedy

Liga Mistrzów to najważniejsze klubowe rozgrywki dla wszystkich fanów piłki nożnej. Nadchodzący sezon z pewnością będzie bardzo emocjonujący. Pierwszy mecz w ramach Ligi Mistrzów 2021/2022 odbędzie się 14 września. Finał odbędzie się 28 maja 2022 w Sankt Petersburgu.