Lech Poznań

i

Autor: lechpoznan.pl/fot. Adam Ciereszko Lech Poznań

Lech Poznań - Austria Wiedeń 15.09.2022 - gdzie obejrzeć za darmo? Transmisja ONLINE i TV

2022-09-15 13:47

Lech Poznań ma przed sobą kolejne spotkanie w ramach Ligi Konferencji. Tym razem ich rywalem będzie Austria Wiedeń, a mecz odbędzie się w czwartek, 15 września 2022. Kibice polskiego klubu już nie mogą doczekać się piłkarskich emocji i szukają informacji o transmisji meczu. Sprawdź, gdzie obejrzeć go za darmo.

Lech Poznań nie zaczął udziału w Ligi Konferencji 2022/2023 w najlepszym stylu. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się przegraną. Villareal pokonał ich wynikiem 4:3. Polski klub będzie miał teraz szansę na zdobycie pierwszych punków. Ich drugim rywalem będzie Austria Wiedeń i już teraz wiadomo, że będzie to bardzo ekscytujące spotkanie. Mało kto wie, że mecz z tym austriackim klubem to prawdziwy klasyk dla kibiców Lecha. Wszystko przez spotkanie z 2008 roku, kiedy zawodnicy Lecha Poznań pokonali Austrię Wiedeń 4:2 i tym samym awansowali do fazy grupowej Pucharu UEFA. Wiele osób uważa, że to najlepszy mecz w historii poznańskiego klubu. Teraz kibice liczą na powtórzenie tego sukcesu i kolejny triumf. Z tego powodu szukają informacji, gdzie oglądać starcie.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski zaśpiewał hiszpański HIT. Kibic przygrywał mu na gitarze

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Lech Poznań - Austria Wiedeń 15.09.2022 - transmisja w TV

Lech Poznań - Austria Wiedeń to mecz, na który czeka wielu kibiców. Spotkanie będzie można śledzić na żywo w telewizji. Transmisję przewidziano na dwóch kanałach Telewizji Polskiej. O 20:05 program rozpocznie się w TVP Sport, a 40 minut później na antenie TVP2.

Sonda
Kto wygra mecz Lech Poznań - Austria Wiedeń?

Lech Poznań - Austria Wiedeń 15.09.2022 - transmisja ONLINE

Lech Poznań - Austria Wiedeń to spotkanie, które będzie można obejrzeć w internecie? Kibice szukają informacji o darmowej transmisji online. Okazuje się, że mecz będzie można śledzić na żywo bez dodatkowej opłaty. Transmisja będzie dostępna na stronie internetowej sport.tvp.pl, aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV.