Lato w Wietnamie 1 i 2 część. Kiedy oglądać w TVP2?

i

Autor: materiały prasowe TVP Lato w Wietnamie 1 i 2 część. Kiedy oglądać w TVP2?

Lato w Wietnamie 1 i 2 część. Kiedy oglądać w TVP2?

2022-06-29 14:10

Lato w Wietnamie to popularny niemiecki film, który już wkrótce zwita na antenie Telewizji Polskiej. Gdzie i kiedy oglądać Lato w Wietnamie? Którego dnia odbędzie się emisja pierwszej części, a którego drugiej? Wyjaśniamy!

"Lato w Wietnamie" to film wprost idealny na wakacje! Z tej okazji Telewizja Polska zdecydowała się na transmisję popularnego filmu, która odbędzie się już niedługo i podzielona zostanie na dwie części. Kiedy oglądać "Lato w Wietnamie" w TV? Dokładną rozpiskę znajdziecie poniżej.

Lato w Wietnamie 1 i 2 część. Kiedy oglądać w TVP2?

Emisja filmu "Lato w Wietnamie" w Telewizji Polskiej rozpocznie się już w poniedziałek 4 lipca 2022 roku, o godzinie 20:10, na antenie TVP2. Wówczas wyświetlona zostanie pierwsza część produkcji. Drugą zobaczymy tydzień później, 11 lipca, o tej samej godzinie. Jeśli nie uda wam się obejrzeć "Lata w Wietnamie" w dniu emisji, spokojna głowa! TVP2 przygotowało powtórki, które odbędą się kolejno w środę 6 i 13 lipca 2022 roku, o godzinie 1:40 (pierwsza część) i 1:30 (druga część).

Lato w Wietnamie: o czym jest film?

Jest to dwuczęściowa opowieść z popularnej filmowej z serii "Lato w...", której kolejne odcinki rozgrywają się w różnych atrakcyjnych miejscach na świecie. Bohaterką tego filmu jest Paula Friedrich, która stara się o posadę zastępcy szefa kuchni w luksusowym hotelu w Hanoi. Zaraz po wylądowaniu w stolicy Wietnamu zaczynają się jednak kłopoty. Kontrola paszportowa wykazuje, że osoba o tym nazwisku i takiej samej dacie urodzenia już wcześniej wjechała do kraju. Ostatecznie Paula może przekroczyć granicę, ale jej paszport zostaje zatrzymany do wyjaśnienia. W Hanoi Paula od razu pada ofiarą napadu, traci torebkę i trafia na pogotowie. Poznaje w szpitalu sympatycznego dra Danha Cao, lekarza o niemiecko - wietnamskich korzeniach, który otacza ją troskliwą opieką. Na szczęście obrażenia nie są groźne i szybko zostaje wypisana. Tymczasem sprawę zatrzymania paszportu wyjaśnia niemiecki prawnik Pauli, Jan Kopetzki. Okazuje się, że podczas kontroli zaszła pomyłka. Na terenie Wietnamu przebywa jej siostra bliźniczka, Marie Friedrich, o której istnieniu Paula nie miała pojęcia. Zaraz po przyjściu na świat dziewczynki, które urodziły się w NRD, zostały rozdzielone i oddane do adopcji przez ich matkę. Paula postanawia odnaleźć siostrę. Za reżyserię odpowiada Sophie Allet - Coche, a w rolach głównych wystąpili Nikolai Kinski, Megan Gay, Inez Bjorg David, Peter Prager, Jean - Yves Berteloot i Nadja Engel.