Kuchenne rewolucje: Zambrów - Mąka i Magia. Po rewolucji Croccante. Pizza. Mia. Menu, ceny, adres

2021-04-08 16:27 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: TVN

W centrum dwudziestotysięcznego miasta leży atrakcyjny zalew, a nieco na uboczu restauracja „Mąka i Magia”. Jej specjalnością jest pizza, a właścicielem doświadczony ponoć w branży Sylwester. Z gastronomią ma już do czynienia ponad jedenaście lat, wcześniej prowadził drink bar, potem kebab. W końcu zamarzył o własnej i to włoskiej restauracji. Do realizacji planów postanowił podejść metodycznie. Razem z narzeczoną wybrał się w dziesięciodniową podróż do Włoch i tam skupił się na degustowaniu włoskich specjałów.

Kuchenne rewolucje: Zambrów - Mąka i Magia. Po rewolucji Croccante. Pizza. Mia. Menu, ceny, adres. Właściciel w swój lokal zainwestował kilkaset tysięcy złotych i swoją kulinarną pasję. Niestety „Mąka i Magia” nie oczarowała gości. Czyżby gastronomiczne doświadczenie Sylwestra i jego wielkie włoskie wakacje nie wystarczyły do tego, by osiągnąć sukces? Zweryfikuje to Magda Gessler!

Kuchenne rewolucje: Zambrów - Mąka i Magia. Po rewolucji Croccante. Pizza. Mia: menu, ceny

W menu po rewolucji nadal króluje pizza, jednak można w nim znaleźć dwie szczególne pizze wprowadzone przez Magdę Gessler:

  • pizza po zambrowsku (sos z pomidorów, mozzarella, swojska kiełbasa, szynka wędzona, boczek, wędzony, słonina, bazylia) - 32 cm kosztuje 30 zł, 40 cm kosztuje 39 zł,
  • pizza cztery sery (sos z pomidorów, mozzarella, ser ricotta, ser pecorino, ser gorgonzola, pomidory, pieczona papryka, pesto, kwiat jadalny) - 32 cm kosztuje 25 zł, 40 cm kosztuje 34 zł.

Oprócz tego Magda Gessler wprowadziła do menu również pierogi, a także zupę z żółtych warzyw, jednak tych pozycji nie ma obecnie na stronie na fanpage'u restauracji. Poza tym ceny w restauracji nie są wysokie - można kupić lunch (czyli zupę i drugie danie) za 12 zł, a najtańsza pizza margherita kosztuje już 14 lub 18 zł w zależności od wielkości.

Kuchenne rewolucje: Zambrów - Mąka i Magia. Po rewolucji Croccante. Pizza. Mia: adres

Adres restauracji to Białostocka 28, 18-300 Zambrów. Miejsce otwarte jest od poniedziałku do soboty od 10, a w niedziele od 14 do 21.

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE