Kuchenne rewolucje - Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - adres, ceny, opinie

2019-09-19 18:26
Kuchenne rewolucje 12.09.2019: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - adres, ceny, opinie
Autor: Cezary Piwowarski/TVN Kuchenne rewolucje 12.09.2019: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - adres, ceny, opinie

Zajazd Florencja istnieje już od ponad 10 lat. Jerzy wybudował go dla swojej córki Żanety, która kończyła studia na kierunku hotelarstwo i marzyła o prowadzeniu restauracji. Lokal był w całości jej pomysłem, który okazał się wielkim sukcesem. Wszystko zmieniło się, kiedy Żaneta zginęła w tragicznym wypadku. Czy Magda Gessler uratuje restaurację i przywróci jej dawny blask?

Kuchenne rewolucje 19.09.2019: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - adres, ceny, opinie. Odcinek Kuchennych rewolucji z Zajazdem Florencja będziecie mogli obejrzeć 19 września 2019 roku o godzinie 21:30 w TVN. Zajazd Frolencja od początku powstania był oczkiem w głowie Żanety. Niestety kobieta zginęła w tragicznym wypadku. Od tej pory istniał jedynie dzięki pracownikom, którzy uratowali miejsce przed zamknięciem. Zarówno Jerzy, jak i jego żona Jolanta nie byli w stanie zaangażować się w rozwój restauracji. W taki sposób lokal funkcjonował przez kilka lat. Po pewnym czasie matka Żanety zaczęła w końcu bywać w miejscu stworzonym przez córkę. Niestety zajazd zdążył już nieco podupaść. Menu na przestrzeni lat nie zmieniło się. W karcie nadal można znaleźć znane wszystkim dania, jak kotlet de volaille, czy żurek. Jerzy i Jolanta nie wyobrażają sobie, że mogliby zamknąć lokal.

Kuchenne rewolucje: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - adres:

Restauracja mieści się w miejscowości Nowy Klincz 10A, 83-400 Nowy Klincz

Kuchenne rewolucje: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - ceny:

Na oficjalnym fanpage na Facebook'u możecie znaleźć menu. Oto pozycje, które poleca Magda Gessler:

  • Tatar ze śledzia podany na ciemnym pieczywie - 13 złotych
  • Smażony filet śledziowy w zalewie octowej - 12 złotych
  • Zupa brzadowa z prawdziwkami - 18 złotych
  • Indyk faszerowany podany z puree ziemniaczanym i sałatą na śmietanie - 35 złotych
  • Tort angielski - 15 złotych

Kuchenne rewolucje: Zajazd Florencja. Po rewolucji Restauracja Niezapominajka - opinie:

Wiele osób na profilu facebookowym Restauracji Niezapominajka bardzo dobrze wspomina wizytę w restauracji, jednak pojawili się również klienci, którzy nie kryli oburzenia:

Masakra w sobotę chcieliśmy zjeść kolacje z przyjaciółmi. Mile zaskoczeni przy pierwszej wizycie pojechaliśmy drugi raz z Gdańska. Godzina 18 restauracja zamknięta. Zero informacji na drzwiach Facebooku. Zastanówcie się poważnie czy jesteście domem weselnym czy restauracją..........

Nie polecam tego miejsca. Dlugi czas oczekiwania... Po zamowieniu zrazow sam nie wiem do konca co dostalem... Mieso wysuszone twarde przypalone, jakby kilka razy odgrzewane a co do ziemniakow to tak samo pewnie rano ugotowane i odgrzewane w jakis dziwny sposob bo jak je dostalem to byly zimne.

Pyszne jedzenie, duże porcje oraz przemiła obsługa pani Gosi😃 napewno wrócimy. Klienci z Kościerzyny

Zajazd Florencja jest naprawdę godny polecenia. Począwszy od pięknej sali, przez pyszne jedzenie, przesympatyczną, uśmiechniętą i bardzo pomocną obsługę, a skończywszy na zadbanym i pięknym ogrodzie wyposażonym w plac zabaw dla dzieci i stanowiącym eleganckie i wiosenne tło do zdjęć. Nasze wesele goście opisywali jako jedno z najbardziej udanych w życiu, podając wybór lokalu jako jeden z argumentów.

Miałam okazję tu gościć kilkukrotnie i zawsze wszystko było na najwyższym poziomie! Kuchnia nie do podrobienia, czystość nie naganna, obsługa przemiła, a do tego latem piękny ogród. Nie tylko na rożnego rodzaju imprezy ale i na zwyczajny obiad z rodziną miejsce jest godne polecenia, aż chce się wracać!

NAJNOWSZE