Kuchenne rewolucje: Warszawa - Na okrągło. Po rewolucji Ristorante Caponata Siciliana. Menu, adres

2021-01-27 11:53 kg
Kuchenne rewolucje
Autor: Bartosz Krupa/East News

Na warszawskiej Pradze, na parterze jednego z wieżowców restaurację „Na okrągło” prowadzi trzech przyjaciół – Tomasz, Łukasz i Michał. Z tej trójki tylko Michał ma doświadczenie pracy w gastronomii, przez kilka lat był kucharzem i w polskiej i we włoskiej restauracji. Zielony w tej branży Łukasz został pizzermanem, a Tomasz zajął się finansami. Przyjaciołom wydawało się, że wspólny biznes musi wypalić, ale ich entuzjazm szybko wyparował. Czy Magda Gessler uratuje ich przed katastrofą?

Na okrągło po Kuchennych rewolucjach. Serwowane przez nich pizze, pasty, burgery i dania domowe nie znalazły tu swoich wielbicieli. Wszyscy trzej czują, że z każdym miesiącem lokal coraz bardziej idzie na dno. Ze względu na niskie obroty, panowie zaczęli oszczędzać na produktach, a to niestety odbiło się na jakości potraw, przez co klientów jest z każdym dniem coraz mniej. Czy to błędne koło uda się przerwać Magdzie Gessler, specjalistce od ratowania restauracji z beznadziejnej sytuacji?

Ristorante Caponata Siciliana - menu i ceny

Magda Gessler wróciła do lokalu siedem tygodni później. Spróbowała dań:

  • Caponata
  • Sycylijska pomidorowa
  • Parmigiana na focacci 
  • Polędwica w pesto.

Restauratorka miała sporo zastrzeżeń do dań, które skosztowała. Niestety rewolucja okazała się nieudana.

Adres restauracji Ristorante Caponata Siciliana (dawniej Na okrągło)

Dokładny adres mieszczącej się w Warszawie restauracji Ristorante Caponata Siciliana to Aleja Stanów Zjednoczonych 32, 04-036 Warszawa.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
NAJNOWSZE