Kuchenne rewolucje sezon 20 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

2019-04-11 16:15
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Kuchenne rewolucje

Magda Gessler, która bez dwóch zdań jest w naszym kraju autorytetem kulinarnym, swoją przygodę z Kuchennymi rewolucjami rozpoczęła w 2010 roku. Przez ten czas zdążyła odwiedzić dziesiątki restauracji, którym pomogła wydostać się z poważnych kłopotów. Czy kulinarne reality show zostanie kontynuowane na kolejny sezon? Wielu widzów nie wyobraża sobie ramówki TVN bez kultowego programu Magdy Gessler.

Kuchenne rewolucje sezon 20 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler w TVN? Choć trudno w to uwierzyć, w poprzednim, 19 sezonie restauratorka przeprowadziła swoją jubileuszową, 250 kuchenną rewolucję! Mimo to okazuje się, że na pomoc Gessler czeka nadal wiele restauracji, które przestają sobie radzić.

Kuchenne rewolucje sezon 20 - czy będzie nowa edycja?

Mimo że Magda Gessler prowadzi swój program w TVN od niemal 10 lat, a widzowie doczekali się 19 sezonów, restauratorka cały czas nie zwalnia tempa i zapowiedziała już prace nad kolejnymi odcinkami Kuchennych rewolucji. Magda, która jest bardzo aktywna zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, 10 kwietnia wrzuciła swoje zdjęcie z planu kolejnych odcinków, potwierdzając tym samym, że Kuchenne rewolucje zostaną przedłużone na 20 sezon!

Kuchenne rewolucje sezon 20 - kiedy nowe odcinki?

Od pierwszego sezonu Kuchennych rewolucji odcinki ukazywały się dwa razy w roku - jesienią i wiosną. Dlatego najprawdopodobniej 20 edycja programu rozpocznie się we wrześniu 2019.

NAJNOWSZE