Kuchenne rewolucje - restauracja Magnolia w Jaworze. Po zmianie Kulinarna Fabryka Smaku. Adres, menu, ceny

2021-10-07 15:10 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje powróciły z nowym sezonem. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 7 października 2021 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Magnolia w Jaworze. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Kulinarna Fabryka Smaku. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje - restauracja Magnolia w Jaworze. Po zmianie Kulinarna Fabryka Smaku. Adres, menu, ceny. Magda Gessler w tym sezonie zawita do Jawora, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o knajpie Magnolia, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Kulinarna Fabryka Smaku. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 7 października 2021 roku.

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Kulinarna Fabryka Smaku - menu, ceny

Przykładowe propozycje to:

  • Zimne nóżki w galarecie - 7 zł
  • Krem z kalafiora z bitą śmietaną - 13 zł
  • Carpaccio z buraka z kozim serem i sosem z owoców leśnych - 18 zł
  • Łopatka wieprzowa z kluskami śląskimi, sosem pieczeniowym i surówką - 22 zł
  • Pstrąg z pieca z młodymi ziemniakami i sałatką letnią - 25 zł
  • Pierogi ruskie ze śmietaną i cebulą - 12 zł
  • Rosół z makaronem - 7 zł
  • Szarlotka na ciepło z lodami i bitą śmietaną - 13 zł

Kulinarna Fabryka Smaku - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Jaworze znajdował się lokal Kulinarna Fabryka Smaku. Jego adres to Kuziennicza 14, 59-400 Jawor.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE