Kuchenne rewolucje: Piekary śląskie - Tasty. Po rewolucji Szynk pod Cycokiem. Menu, ceny, adres

2021-09-23 16:26 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje powróciły z nowym sezonem. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 23 września 2021 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Tasy w Piekarach Śląskich. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Szynk pod Cycokiem. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje: Piekary śląskie - Tasty. Po rewolucji Szynk pod Cycokiem. Menu, ceny, adres. Magda Gessler po raz kolejny w tym sezonie zawita do Piekar Śląskich, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o knajpie Tasy, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Szynk pod Cycokiem. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. Można było się tam napić także dobrego piwa. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 23 września 2021 roku.

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Szynk pod Cycokiem - menu, ceny

Jakie jest aktualne menu Szynk pod Cycokiem? Okazuje się, że nie ma żadnego menu, ponieważ restauracja została zamknięta. Rewolucja Magdy Gessler nie okazała się skuteczna i właściciele lokalu postanowili go zamknąć. Gdzie dokładnie znajdowała się restauracja?

Szynk pod Cycokiem - adres

Choć restauracja Szynk pod Cycokiem już nie istnieje, niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Piekarach Śląskich znajdował się lokal. Jego adres to ul. Piotra Skargi 15, 41-940 Piekary Śląskie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE