Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca - ADRES, MENU, CENY

2019-03-28 14:24
Magda Gessler
Autor: WBF Magda Gessler

Małżeństwo Hieronim i Halina prowadzą lokal już od 24 lat, ale jego historia zaczęła się znaczenie wcześniej. Prawie 40 lat temu mężczyzna szukając nowej pracy, odkupił od przyjaciela autobus przystosowany do prowadzenia gastronomii. Po czternastu latach pracy w autobusie, małżeństwo podjęło decyzję o wybudowaniu restauracji z prawdziwego zdarzenia. Tak przy drodze pojawiło się „Paradiso”.

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca - ADRES, MENU, CENY. Jak zmieniła się restauracja po wizycie Magdy Gessler? Prawdziwa klęska dla właścicieli nadeszła, kiedy ukończono budowę autostrady, która przejęła ruch samochodowy w kierunku Wrocławia. Życie w restauracji zupełnie zamarło, a właściciele nie wiedzieli, jak znowu przyciągnąć gości. Zrozpaczeni właściciele wezwali na pomoc Magdę Gessler. Czy rewolucja się udała?

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca - ADRES

Restauracja mieści się w miejscowości Kawice położonej na Śląsku, przy drodze krajowej z Legnicy do Wrocławia. Dokładny adres restauracji to Kawice 54A, 59-230 Kawice.

Miłość na ekranie. Te pary skojarzyła telewizja. Galeria

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca - MENU

Restauracja nie ma obecnie strony internetowej - nie można też znaleźć profili nowego lokalu na Facebooku ani Instagramie. Z opinii w internecie wynika, że w restauracji można znaleźć m.in. potrawy z kurczaka (m.in. kurczak z rożna, z którego ma słynąć restauracja) oraz zupę grzybową z przepisu Magdy Gessler. Kilka osób wydających opinię o nowej restauracji zwróciło uwagę, że znajduje się w niej nadal stara karta sprzed rewolucji.

Kuchenne rewolucje: Paradiso w Kawicach. Po rewolucji Kurak z pieca - CENY

Na stronie Restaurant Guru można znaleźć informację, że ceny w lokalu oscylują w okolicach 38-99 zł.

NAJNOWSZE