Kuchenne rewolucje: Barlinek - Wielkopolanka. Po rewolucji Dzik dzik dzik. Menu, ceny, adres

2021-01-22 10:28 kg
Kuchenne rewolucje
Autor: AKK/East News/TVN

W Barlinku restaurację o nazwie Wielkopolanka prowadzi Olga, która wcześniej pracowała w lokalu jako kelnerka. Kobieta zaciągnęła półtora miliona złotych kredytu na własny gastronomiczny biznes. Szybko okazało się, że z niewielkich utargów nie da się spłacać astronomicznych rat kredytu i utrzymać restauracji. Pojawiły się też zaległości w ZUS-ie i w Urzędzie Skarbowym. Właścicielka wpadła w depresję, pomóc może jej jedynie Magda Gessler. Czy restauratorka uratuje Wielkopolankę?

Wielkopolanka po Kuchennych rewolucjach. W tej sytuacji Olgi zupełnie nie stać na zatrudnianie kogokolwiek. W prowadzeniu restauracji pomaga jej życiowy partner Marek. Przez swoje uzależnienie mężczyzna potrafi znikać jednak na wiele dni, zostawiając Olgę samą. Wtedy z pomocą przychodzi piętnastoletnia córka kobiety Daria i jej osiemnastoletni chłopak Dominik. To właśnie nastolatka poprosiła Magdę Gessler o pomoc. Wrażliwa i niezwykle dojrzała jak na swój wiek dziewczyna wierzy, że znana restauratorka uratuje restaurację jak i cierpiącą na depresję jej mamę. Misja wydaje się niemożliwa, ale przecież Magda Gessler jest ekspertką od spraw niemożliwych.

Dzik dzik dzik - menu i ceny

Magda Gessler wróciła do lokalu sześć tygodni później. Bardzo chwaliła wszystkie dania, które spróbowała. Z polecenia Magdy w menu restauracji Dzik dzik dzik można znaleźć:

  • Sałatka śledziowa - 10 zł
  • Barszcz na prawdziwkach - 15 zł
  • Gulasz z dzika, placki ziemniaczane, buraczki - 45 zł
  • Pizza Las - 32/60 zł (32/45 cm)

Adres restauracji Dzik dzik dzik (dawniej Wielkopolanka)

Dokładny adres mieszczącej się w Barlinku restauracji Dzik dzik dzik to Rynek 4, 74-320 Barlinek.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE