Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

2019-12-02 10:11
Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?
Autor: MICHAL STAWOWIAK Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

Jubileuszowy 20. sezon programu Kuchenne rewolucje już za nami. Magda Gessler ponownie pomogła kolejnym restauratorom, którzy potrzebowali jej pomocy. Czy będzie następny sezon programu? Kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler? Kuchenne rewolucje to wyjątkowy program, w trakcie którego Magda Gessler zmienia restauracje, które potrzebują jej pomocy. Najczęściej problemem jest serce każdej knajpy, czyli po prostu kuchnia. Czy jednak zawsze tam tkwi szkopuł? Znana restauratorka Magda Gessler stara się odmienić ich los i nadać drugie życie. Na swoim koncie ma ponad dwieście pięćdziesiąt przeprowadzonych rewolucji, z czego ponad dwieście udanych. Kiedy nowe odcinki programu Kuchenne rewolucje Magdy Gessler?

Kuchenne rewolucje 2020 - kiedy nowe odcinki programu Magdy Gessler?

Kuchenne rewolucje to pełna emocji i wyzwań historia restauratorów, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem swoich gastronomicznych biznesów. Magda Gessler podejmuje się każdego wyzwania i wyjeżdża w Polskę, żeby naprawić wszystkie błędy. Kuchenne rewolucje mogliście oglądać w czwartki o godzinie 21:30 na antenie TVN. Kolejny 21. sezon programu Magdy Gessler, pojawi się w telewizji już wiosną 2020 roku. Kuchenne rewolucje dostępne są również w internecie na platformie PLAYER.

Kuchenne rewolucje 2020 - jak zgłosić się do programu?

Jeżeli twoja restauracja potrzebuje pomocy, to zgłoś się do programu Kuchenne rewolucje. Wystarczy, że napiszesz maila na adres restauracje@tvn.pl i opiszesz problem, który spotkał Twoją restaurację.

NAJNOWSZE