Który z wymienionych zdobył najwięcej bramek dla reprezentacji Polski? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2020-01-15 17:00
Milionerzy
Autor: screen programy-online/milionerzy screen z player.pl

Który z wymienionych zdobył najwięcej bramek dla reprezentacji Polski? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie ją wskazać bez wykorzystywania kół ratunkowych? Do tej pory szło mu całkiem nieźle i niejednokrotnie udało mu się wykazać dużą wiedzą. Czy tym razem było podobnie?

Który z wymienionych zdobył najwięcej bramek dla reprezentacji Polski? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów? Czy znał ją uczestnik? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) Włodzimierz Lubański, B) Zbigniew Boniek, C) Andrzej Juskowiak, D) Robert Lewandowski. Kto zdobył najwięcej bramek dla Polski?

Który z wymienionych zdobył najwięcej bramek dla reprezentacji Polski?

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestnik obstawiał jedną z odpowiedzi, jednak nie był pewien i postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Na szczęście jego znajomy niemal bez wahania wskazał na D i tak też zaznaczył uczestnik. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź D) Robert Lewandowski jest prawidłowa.

NAJNOWSZE