Który z instrumentów strunowych użyczył nazwy gwiazdozbiorowi? Milionerzy

2020-07-30 18:00 kg
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Który z instrumentów strunowych użyczył nazwy gwiazdozbiorowi? Milionerzy to wyjątkowy teleturniej, który daje niepowtarzalną okazję, aby zgarnąć duże pieniądze, w bardzo krótkim czasie. Jedyne, co należy zrobić, to poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Uczestnik do wykorzystania ma koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 305. odcinka Milionerów będzie musiał ich użyć?

Który z instrumentów strunowych użyczył nazwy gwiazdozbiorowi? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, to: A) skrzypce B) cymbały C) bandżo D) lutnia. 

Który z instrumentów strunowych użyczył nazwy gwiazdozbiorowi?

Tak brzmiało pytanie za 40 tysięcy złotych. Uczestnik nie był pewny odpowiedzi, dlatego wykorzystał koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Rozmowa ta nakierowała uczestnika na odpowiedź D) lutnia, którą ostatecznie zaznaczył. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ wariant D) lutnia jest poprawną odpowiedzią. 

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE