Kto przyjmuje komunię świętą na sposób wiatyku? Milionerzy

Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Kto przyjmuje komunię świętą na sposób wiatyku? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znała ją uczestniczka programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania trzy koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestniczka wykorzystała dostępne koła, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie?

Kto przyjmuje komunię świętą na sposób wiatyku? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestniczka była w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał jej Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) chrzczony B) bierzmowany C) wyświęcany na księdza D) umierający.

Kto przyjmuje komunię świętą na sposób wiatyku?

Tak brzmiało pytanie za 20 tysięcy złotych. Uczestniczka nie znała poprawnej odpowiedzi na to pytanie, dlatego postanowiła wykorzystać koło ratunkowe - publiczność. Osoby zgromadzone w studiu w 50% wskazały odpowiedź D) umierający, w 42% wskazały wariant C) wyświęcany na księdza, w 8% na A) chrzczony. Uczestniczka nadal nie znała odpowiedzi, dlatego postanowiła wykorzystać kolejne koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, z którą połączyła się uczestniczka, wskazała odpowiedź D) umierający. Uczestniczka ostatecznie wykorzystała również ostatnio koło - pół na pół. Do wyboru pozostały odpowiedzi B) i D). Zaznaczyła odpowiedź D) umierający i tym samym zgarnęła 20 tysięcy złotych.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE