nowy dom

Gwiazda Gogglebox pokazała wnętrza nowego domu! Tak mieszka Krzysztof Radzikowski

2024-05-21 13:49

Krzysztof Radzikowski oprócz swojej kariery telewizyjnej w programie "Gogglebox. Przed Telewizorem", liczne sukcesy odnosił również w zawodach jako strongman. Gwiazdor pochwalił się zdjęciami z nowego domu.

Krzysztof Radzikowski może pochwalić się statusem gwiazdy show-biznesu i sportu. Jeden z największych gwiazdorów "Gogglebox. Przed telewizorem", ma za sobą karierę strongmana oraz udział w gali Fame MMA. Na swoim Instagramie ma niemal 500 tysięcy obserwatorów. Siłacz pochwalił się swoim nowym domem. Nowo wybudowana posiadłość rodziny Radzikowskiego, robi ogromne wrażenie.

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox schudł ponad 30 kg. Spektakularna przemiana!

Krzysztof Radzikowski pochwalił się zdjęciem nowego domu

Krzysztof Radzikowski jest partnerem Dominika Abusa w programie "Gogglebox. Przed Telewizorem". Radzikowski słynie z tego, że chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Większość treści publikuje na swoim Instagramie. Popularny uczestnik "Gogglebox. Przed Telewizorem" pochwalił się niedawno zdjęciami ze swojego nowego domu, w którym zamieszkał wraz z rodziną. Wnętrza są przestronne i utrzymane w ciemnych barwach. Nie da się ukryć, że nie wyglądają luksusowo i elegancko. Przekonajcie się i oceńcie sami!

Gogglebox przed telewizorem. Krzysztof Radzikowski przeszedł ogromną metamorfozę! Gwiazdor programu chwali się partnerką i synkiem

Krzysztof Radzikowski ma na swoim koncie wicemistrzostwo Europy Strongman oraz w wyciskaniu belki z 2009 roku. Przez wiele lat był jednym z czołowych reprezentantów strongman w Polsce. Na 12. gali Fame MMA zmierzył się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem, jednak ostatecznie przegrał tę walkę. Razem z Michaliną Pyszkiewicz wychowują dwuletniego syna.

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!
Listen on Spreaker.