Krystyna Czubówna: wiek, mąż, dzieci, filmy przyrodnicze. Jak wyglądała, kiedy była młoda?

2019-01-04 13:53
Krystyna Czubówna
Autor: WBF Krystyna Czubówna

Krystyna Czubówna: wiek, mąż, dzieci, filmy przyrodnicze, młoda - oto zapytania, których szukacie najczęściej na temat polskiej lektorki. Zbieramy je w jednym newsie.

Krystyna Czubówna: wiek, mąż, dzieci, filmy przyrodnicze, młoda. Te frazy na temat słynnej lektorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Krystynie Czubównie? Zanim zaczęła pracę lektorki, pracowała jako prezenterka Panoramy w TVP2. Co ciekawe, Czubówna z wykształcenia jest prawnikiem.

Agent - Gwiazdy 4: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy emisja programu TVN?

Krystyna Czubówna: wiek

Czubówna urodziła się 2 sierpnia 1954 - w tym roku będzie obchodzić 65. urodziny.

Krystyna Czubówna: mąż

Krystyna Czubówna niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Przez pewien czas była mężatką, jednak obecnie niewiele wiadomo na temat tego, czy ma nowego partnera.

Krystyna Czubówna: dzieci

Lektorka ma córkę, Agnieszkę Barjasz, którą wychowywała samotnie. Jest także babcią dwóch wnuczek - 12-letniej Zosi i 9-letniej Heleny.

Krystyna Czubówna: filmy przyrodnicze

Mimo że Czubówna kojarzy się wielu osobom przede wszystkim z filmami przyrodniczymi, w których bardzo często udziela głosu jako lektor, można usłyszeć ją w wielu innych filmach i programach. Współpracuje między innymi z Baby TV, TVP, TVN Style, Planete oraz Polskim Radiem. Jej głos można było usłyszeć także m.in. w filmie Gdzie jest Dory.

Krystyna Czubówna: młoda

To zdjęcie lektorki z 1997 roku:

Krystyna Czubówna
Autor: Maciej Billewicz/East News Krystyna Czubówna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE