Królowe Życia TTV - najlepszy bohater w historii show to... Nie uwierzycie kogo pokochali widzowie najbardziej!

2021-10-19 12:51 ek
Królowe Życia
Autor: TTV

Królowe Życia to program typu reality-show, który cieszy się od pierwszej edycji ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Obecnie trwa 11. odsłona show w której daje czadu jeden z bohaterów. Kogo widzowie pokochali najbardziej? To ich zdaniem najlepszy bohater w historii programu!

Królowe Życia to show, które emitowane jest na antenie TTV od 2016 roku. Opowiada o ludziach, którzy wiodą luksusowe życie i pozwalają sobie na przeróżne przyjemności. Bez żadnego ale najpopularniejszą królową show jest Dagmara Kazimierska, której losy śledzi dosłownie każdy nie tylko w telewizji, ale także na Instagramie. Energiczna i charyzmatyczna bohaterka pokazała wszystkim swoje prawdziwe oblicze, a jej dystans do siebie sprawił, że dookoła niej zaczęło pojawiać się coraz więcej fanów. Teraz okazuje się, że uwielbiana przez wszystkich Królowa Życia lekko zeszła na boczny tor. Teraz w reality-show rządzi całkiem nowy bohater, który dołączył do obsady w 11. edycji programu. O kim mowa? Kto otrzymał miano najlepszego bohatera w historii programu?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Królowe Życia - kto jest najlepszym bohaterem w historii show?

Okazuje się, że najlepszym, męskim bohaterem show Królowe Życia jest... Arek 'Megakot' Kocik, który dołączył do obsady programu w 11. sezonie. Młodszym odbiorcom jest on znany z internetu, ponieważ dosyć często nagrywa materiały wideo na YouTube, razem z Lordem Kruszwilem. Teraz nowy król w mgnieniu oka stał się ulubieńcem widzów, a co za tym idzie? Oczywiście nową gwiazdą nie tylko internetu, ale także telewizji! Swoimi tekstami oraz przygodami rozbawia wszystkich, a w social mediach pod jego prywatnymi zdjęciami wylewa się co chwile lawina pozytywnych komentarzy.

- najlepszy król w historii "Królowych Życia"

- to jest mój mentor życiowy XDDDDDD

- Arek wymiata w królowych życia

Arek 'Megakot' Kocik - kim jest?

Arek 'Megakot' Kocik jest gwiazdą internetu. Zaczynał nagrywać wideo z Lordem Kruszwilem, a później podbił Instagrama oraz od jakiegoś czasu również TikToka. W 11. sezonie Królowych Życia dołączył do obsady i w mgnieniu oka stał się uwielbianym bohaterem widzów, tuż obok Dagmary kazimierskiej. Jak na króla życia przystało, Megakocik jest fanem luksusu, mody, imprez oraz drogich i szybkich samochodów, które często pokazuje w sieci. Nowe odcinki show Królowe Życia jak zawsze na antenie TTV w każdy czwartek o godzinie 22:05.

Sonda
Lubisz program Królowe życia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE