Ale metamorfoza!

Królowe życia. Tak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska. Pokazujemy jej zdjęcia sprzed 30 lat!

Jak kiedyś wyglądała Dagmara Kaźmierska? Słynna "królowa życia" ma za sobą mroczną, kryminalną przeszłość. Zobaczcie, jak wyglądała Dagmara Kaźmierska, zanim zaistniała w polskim show-biznesie. Odkopaliśmy jej archiwalne zdjęcia sprzed 30 lat!

Spis treści

  1. Kim jest Dagmara Kaźmierska? Ile ma lat?
  2. Dlaczego Dagmara Kaźmierska jest bogata? Skąd ma tyle pieniędzy?
  3. Dagmara Kaźmierska operacje plastyczne. Co w sobie zmieniła?
  4. Dagmara Kaźmierska kiedyś – jak wyglądała?

Kim jest Dagmara Kaźmierska? Ile ma lat?

Dagmara Kaźmierska zaczynała karierę w telewizji jako kontrowersyjna "królowa życia", która spędziła w więzieniu 14 miesięcy za stręczycielstwo. Z mroczną przeszłością rozliczyła się w autobiografii, która ukazała się w 2021 r. Dziś znowu jest o niej głośno.

Portal Goniec.pl opublikował niedawno obszerny artykuł Dagmarze Kaźmierskiej, a dziennikarskie śledztwo rzuciło nowe światło na byłą szefową słynnej agencji towarzyskiej w Kotlinie Kłodzkiej. Celebrytka w przeszłości miała dopuszczać się przemocy.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska oskarżona o stosowanie przemocy wobec kobiety. Polsat reaguje

Kaźmierska dzięki stacji TTV stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Widzowie pokochali ją za szczerość, poczucie humoru i dystans do siebie. "Jest najlepszym przykładem resocjalizacji w polskim show biznesie" - tak reklamowało jej książkę wydawnictwo ESPR.

Dziś Dagmara Kaźmierska ma przeszło milion followersów na Instagramie i określana jest mianem barwnego ptaka polskiego show-biznesu. Jakiś czas temu przeszła do Polsatu – Kaźmierska dostała własny reality show "Dagmara szuka męża" i została uczestniczką 14. edycji "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami".

Sprawdź: Tak kiedyś wyglądała Sylwia Peretti. Jej zdjęcia sprzed 13 lat robią furorę

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska? Królowa życia urodziła się 12 kwietnia 1975 roku - co oznacza, że w 2024 roku skończy 49 lat.

Dlaczego Dagmara Kaźmierska jest bogata? Skąd ma tyle pieniędzy?

To pytanie zadaje sobie mnóstwo internautów. Dagmara Kaźmierska pokazała swoje luksusowe życie w programie "Królowe życia". Wiadomo, że była gwiazda TTV prowadzi swój butik odzieżą dla pań i organizuje luksusowe rejsy w Egipcie, który jest jej drugim domem. "Mam swoje plany ukierunkowane na Egipt. Teraz biuro nieruchomości będę otwierała i mam tam ukierunkowane życie" – wyznała w rozmowie z Party.pl Dagmara Kaźmierska zarabia także za pośrednictwem sponsorowanych postów na Instagramie. W wywiadach chwaliła się, że sprzedaż autobiografii przebiła jej najśmielsze oczekiwania. Do tego dochodzi udział w popularnych programach – nikt chyba nie ma wątpliwości, że Dagmara Kaźmierska jest sowicie wynagradzana za swoje występy w telewizji.

Sprawdź: Zapomniane "Królowe życia". Dziś o tych uczestniczkach niewielu pamięta

Dagmara Kaźmierska operacje plastyczne. Co w sobie zmieniła?

Dagmara Kaźmierska zawsze otwarcie mówiła, że jest zwolenniczką poprawiania urody i zabiegów medycyny estetycznej.

Ja uważam, że jeżeli ktoś chce, ma ku temu możliwości, nikogo tym nie krzywdzi, dlaczego ma sobie nie poprawić? W takim razie po co chodzimy do fryzjera, po co się ładnie ubieramy? To jest wszystko w jednym celu – żeby poprawić sobie samopoczucie i medycyna estetyczna jest jednym z tych czynników, którym też sobie poprawiają kobiety samoocenę i swoje samopoczucie. Jeżeli chcą dlaczego nie – tłumaczyła w rozmowie z Jastrząb Post.

Botoks, fibryna i mezoterapia to ulubione zabiegi królowej życia. Wiadomo, że Kaźmierska chce sobie zrobić lifting twarzy, ale "jeszcze nie teraz" – wyjaśniła w grudniu 2023 r. Kaźmierska w rozmowie z Plotkiem wyznała natomiast, że od 15 roku życia korzysta z solarium, co z pewnością negatywnie odbiło się na jej skórze. "Wyglądam, jak wyglądam i nie płaczę z tego powodu. Niemniej będę robiła lifting. (...) Już wiszą chomiki. Już jest powoli tragedia. Tu już trzeba robić. I zrobię, bo chciałabym być taka ładna jak Madonna" – dodała.

Dagmara Kaźmierska kiedyś – jak wyglądała?

Dagmara Kaźmierska w młodości była czarującą brunetką z burzą loków na głowie. Ponadto stroniła raczej od mocnego makijażu, o czym świadczy to zdjęcie:

To były piękne dni. Po prostu piękne dni. Stambuł 95’. Tyle lat... Jak widać, na załączonym obrazku, kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie- napisała na Instagramie.

Jak Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wyglądała zanim stała się sławna? Zobacz mnóstwo jej archiwalnych zdjęć w galerii!

Dagmara Kaźmierska jest zakochana? Przystojniak wspierał "Królową" w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest Marian, z którym publikuje czułe zdjęcia?
Listen on Spreaker.