Królowe życia: Joanna P. nie wróciłaby do programu bez względu na aferę?! Zaskakujące doniesienia

2020-08-07 13:36 aw
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Na początku sierpnia 2020 media obiegła szokująca informacja o zatrzymaniu przez policję Joanny P., uczestniczki programu Królowe życia. Joanna dołączyła do obsady kontrowersyjnego reality show w sezonie emitowanym wiosną 2020 roku. Bardzo szybko zyskała sporą rzeszę fanów, a widzowie z ciekawością odkrywali kulisy jej codziennego życia. Wygląda jednak na to, że więcej nie zobaczymy jej w programie.

Królowe życia: Joanna P. tak czy inaczej nie mogłaby powrócić do programu? Wiele wskazuje na to, że jej kariera w reality show bez względu na nagłośniona aferę, dobiegłaby końca. Jak dowiedzieli się dziennikarze Super Expressu, Asia i jej konkubent zostali zatrzymani przez policję w związku z łapówką, którą mieli przekazać prokuratorowi.

Królowe życia: Joanna P. tak czy inaczej nie mogłaby powrócić do programu?

Widzowie programu byli przekonani, że Joanna nie powróci do obsady Królowych życia z powodu afery. Mimo iż można było oglądać ją wyłącznie przez jeden sezon, Asia zyskała sporą rzeszę fanów, którzy spodziewali się, iż jej losy będą miały swoją kontynuację w programie. Okazuje się jednak, że stacja miała nieprzedłużyć z nią umowy jeszcze przed nagłośnieniem sprawy dotyczącej zatrzymania.

Taką informację podał Pudelek. Jak informuje serwis, współpraca Joanny z programem miała zakończyć się wraz z końcem poprzedniego sezonu Królowych życia. Wcześniej Asię można było oglądać także w innym programie TTV - Damy i wieśniaczki. Jak na razie nie wiadomo, czy ktoś zajmie jej miejsce w Królowych życia ani kim będzie ta osoba. Nowy sezon programu ma trafić do emisji jesienią 2020.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE