Królowe życia – Izabela miała poważny wypadek! W jakim stanie jest gwiazda programu TTV?

2019-12-03 9:33 kw
Izabela Macudzińska
Autor: screen Instagram/justuniquebyisabel

Królowe życia to niekwestionowany hit telewizji TTV. Od samego początku program przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów, którzy z zainteresowaniem śledzą codzienne przygody nietuzinkowych uczestników. Bohaterami show są niezwykle barwne osobowości, dla których najważniejsze są pieniądze, sukces, moda i luksusowe życie. To dzięki Królowym życia poznaliśmy takie gwiazdy jak Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska czy też Izabela Macudzińska. Okazuje się, że Izabela miała ostatnio poważny wypadek samochodowy. W jakim jest stanie?

Królowe życia – Izabela miała poważny wypadek! W jakim stanie jest gwiazda programu TTV? Izabela Macudzińska dołączyła do Królowych życia w czwartej edycji programu. Od razu skradła serca wszystkich telewidzów, którzy pokochali ją za nietuzinkową osobowość oraz za pozytywne nastawienie do życia. Niestety okazuje się, że gwiazda show miała poważny wypadek samochodowy. W jakim stanie jest królowa życia?

Królowe życia – Izabela miała poważny wypadek

Izabela Macudzińska to gwiazda programu Królowe życia, w którym występuje wraz ze swoim partnerem Patrykiem Borowiakiem. Do show dołączyli w czwartym sezonie. Iza oprócz tego, że występuje w telewizji, jest również prawdziwą bizneswoman – projektuje damskie ubrania oraz prowadzi sklep Just Unique. Role te łączy z macierzyństwem.

W niedzielę, 1 grudnia 2019 roku doszło do poważnego wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła Izabela, Patryk oraz ich córka. Na drodze krajowej numer 3. w miejscowości Kaczorów, kierowca samochodu, którym jechała celebrytka, stracił panowanie nad kierownicą. W wyniku tego auto zderzyło się z innym pojazdem. Na samochody wjechały kolejne dwa auta. Mimo groźnie wyglądającego zderzenia, uczestnikom programu Królowe życia nic się nie stało. Są jedynie przestraszeni zaistniałym zdarzeniem. Wypadek nie będzie mieć wpływu na ich udział w show.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Miłego dnia kochani ☺️ Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)
NAJNOWSZE