Królowe życia - Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z przyjaciółką. Fani pytają, co stało się z twarzą Edyty

2021-01-18 13:52 kg
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Królowe życia to program stacji TTV, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2016 roku. Show pokazuje codzienne życie nietuzinkowych oraz niezwykle barwnych osób, które znane są z zamiłowania do luksusu. Niekwestionowaną gwiazdą programu jest Dagmara Kaźmierska, którą widzowie pokochali za poczucie humoru, optymizm oraz spontaniczność. Ostatnio gwiazda Królowych życia dodała zdjęcie z przyjaciółką. Fani pytają, co stało się z twarzą Edyty.

Królowe życia - Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z przyjaciółką. Fani pytają, co stało się z twarzą Edyty. Dagmara Kaźmierska zdobyła popularność, dzięki udziałowi w programie Królowe życia. Od 2016 roku widzowie z zainteresowaniem śledzą jej kolejne przygody oraz miłosne rozterki. Fani obserwują ją również w mediach społecznościowych i licznie komentują każde zdjęcie. Ostatnio pod jedną z fotografii zawrzało.

Królowe życia - Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z przyjaciółką

Ostatnio na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się zdjęcie z jej najlepszą przyjaciółką, Edzią. Pod postem Królowej życia pojawiło się mnóstwo polubień oraz komentarzy. Oprócz komplementów, nie zabrakło również krytycznych komentarzy. Fani celebrytek zwrócili uwagę na twarz Edyty, która nieco się zmieniła. Według nich jest to efekt uboczny operacji plastycznych, podczas których Edzia powiększała usta:

Co się stało z twarzą Pani Edyty 💉💉

Boże Edzia co tobie się dzieje z twarzą 🙈🙈🙈🙈

Ojeju Edzia, coś taka spuchnięta?

Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda Edyta? Wspólne zdjęcie celebrytek znajdziecie poniżej.

Dramatyczne wyznanie „Królowej życia” : Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności!
NAJNOWSZE