Królowe życia - Asia. Kim jest nowa uczestniczka programu TTV?

2020-03-14 21:37
Joanna Paszkowska
Autor: screen z player.pl

Wiosną 2020 roku na TTV pojawił się kolejny, ósmy już sezon kultowego programu Królowe życia. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć oczywiście Dagmary, Jacka oraz Edzi, która spodziewa się dziecka, Izy, która jest świeżo po ślubie, Rafała i Gabriela, którzy niedawno do siebie wrócili, a także Kasi, która z kolei jest świeżo po rozstaniu. Do obsady show w ósmym sezonie dołączyła jednak jeszcze jedna Królowa życia - Asia.

Królowe życia - Asia. Kim jest nowa uczestniczka programu TTV? Co o niej wiemy? Asia pojawiła się pierwszy raz dopiero w trzecim odcinku ósmego sezonu Królowych życia i od razu zrobiła duże wrażenie! Z Królowych życia możemy dowiedzieć się, że pochodzi z Warszawy i 'kocha wszystko, co piękne, drogie i niedostępne dla każdego'.

Królowe życia - Asia. Kim jest nowa uczestniczka programu TTV?

Asia z pewnością dostarczy widzom wielu emocji! Jej pełne nazwisko to Joanna Paszkowska. Po zmarłym tacie odziedziczyła ogromny majątek, jednak, jak podkreśla, oddałaby wszystkie pieniądze, aby przywrócić mu życie. Na co dzień zajmuje się m.in. wynajmem mieszkań. Asia ma 8-letnią córkę, z która jest bardzo blisko związana. 

Joanna Paszkowska odnosiła ogromne sukcesy w jeździe konnej - była reprezentantką Polski na międzynarodowych zawodach. W listopadzie 2018 pojawiła się na okładce magazynu CKM. Widzowie mogą kojarzyć ją także z programu Damy i wieśniaczki, w którym również wzięła udział.

NAJNOWSZE