Królowa Przetrwania

i

Autor: TVN

programy

Królowa Przetrwania sezon 2 - czy powstaną nowe odcinki programu?

2024-02-29 9:54

Pod koniec grudnia 2023 roku premierę miało show Królowa Przetrwania. Udział w nim wzięło 12 kobiet, które bardzo dobrze znamy nie tylko z social mediów, ale również z najpopularniejszych programów rozrywkowych. Uczestniczki spotkały się w Tajlandii, w samym centrum dżungli, w której walczyły o tytuł Królowej Przetrwania. Czy powstanie drugi sezon nietypowego programu?

Na co dzień korzystają z życia i zdobyczy technologii, otacza je sztab ludzi dbających o ich wygląd i urodę. W sercu Tajlandii sprawdzały, czy mają wolę walki, instynkt przetrwania i potrafią dogadać się w kobiecym gronie. Wśród uczestniczek pierwszej edycji programu znalazły się: Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak, Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Ewa Piekut oraz Natalia Janoszek. Każda z nich musiała zmierzyć się z własnymi słabościami i pokonać lęki. Czy widzowie doczekają się drugiej odsłony show z nowymi uczestniczkami?

"Taniec z Gwiazdami". Obcokrajowcy w tanecznym show. Pamiętasz zagraniczne gwiazdy, które brylowały na parkiecie?

Królowa przetrwania - sezon 2

Już w piątek, 1 marca 2024 roku stacja TVN7 wyemituje finałowy odcinek Królowej Przetrwania. To właśnie wtedy dowiemy się, która z uczestniczek wygra i zgarnie główną nagrodę pieniężną. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy kontrowersyjne show doczeka się drugiego sezonu. W najbliższym czasie z pewnością analizowane będą wyniki oglądalności i to właśnie one będą kluczowe podczas podejmowania decyzji w sprawie nowych odcinków Królowej Przetrwania. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.