Królowa i konkwistador odc. 30, 31, 32, 33: Manolo uważa, że Sol jest zakochana w Juanie. Ojciec Bartolome odczytuje werdykt w sprawie Pedra

Królowa i konkwistador
Autor: materiały TVP

W poniedziałek 12 lipca 2021 roku na antenie TVP1 zadebiutował kolumbijski serial kostiumowy, Królowa i konkwistador. W serialu wyreżyserowanym przez Camilo Villamizara i Juana Carlosa Vasqueza w głównych rolach występują Essined Rivera Aponte oraz Emmanuel Esparza. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 2-3 sierpnia 2021 roku w TVP1?

Królowa i konkwistador odc. 30, 31, 32, 33. Fabuła skupia się na losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Królowa i konkwistador - odcinek 30

Catalina ma pretensje do ojca Bartolome, bo przybył zbyt wcześnie. Nikt nie wie, że Catalina jest z nim w zmowie. Ludzie, którzy chcą odzyskać Sanyę szykują się do jej porwania. Juan opiekuje się ranną. Dziewczyna uprzedza go, że wciąż grozi jej niebezpieczeństwo. Manolo mówi Sol, że wie, dlaczego tak broniła Juana. Uważa, że jest w nim zakochana. Catalina opowiada Pedro o tym, co spotkało jej wioskę, kiedy on wyjechał do Hiszpanii. 

Królowa i konkwistador - odcinek 31

Juan przekazuje Catalinie ważną informację, którą można wykorzystać na korzyść Pedra. Ksiądz Sancho wyznacza termin rozprawy przeciwko Heredii. Pedro zwierza się Menesesowi ze swoich rozterek. Uzbrojona grupa próbuje odbić ze szpitala ranną dziewczynę. Pedro zostaje ranny. Ojciec Bartolome przekazuje Catalinie bolesną wiadomość. 

Królowa i konkwistador - odcinek 32

Pedro prosi Constanzę, by zaufała Catalinie. Rozpoczyna się proces Heredii. Sol dostaje wiadomość od Azuceny. Morillo ściga ranną Rebekę i Alberta. Sanya chce jak najszybciej opuścić Cartagenę. Manolo informuje matkę, że chwilowo nikt nie może odwiedzać zamkniętej w klasztorze Sol. 

Królowa i konkwistador - odcinek 33

Matka Lola nakłada karę na Sol i na inne siostry. Sol jest przerażona, nie tego spodziewała się po klasztornym życiu. Ojciec Bartolome odczytuje werdykt w sprawie Pedra de Heredii. Pedro znów jest gubernatorem, co nie podoba się ojcu Sancho. Catalina namawia ojca Bartolome, żeby pomógł jej po raz ostatni. Pragnie, by Pedro zaproponował jej pracę u swojego boku. Juan chce wyciągnąć Sol z klasztoru. Catalina musi się też pozbyć Sanyi ze szpitala, zanim dziewczyna zacznie mówić. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE