Dzikie pszczoły odc. 26, 27, 28, 29, 30: Mirsini gubi u Thomasa klips, który znajduje Nestoras. Labros chce się rozwieść z Theodossią, żeby ożenić się z Eleni

2021-07-28 13:02 kg
Dzikie pszczoły
Autor: materiały TVP

Dzikie pszczoły odcinki 26, 27, 28, 29, 30 streszczenia. Grecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55. Emisja epizodów 26-30 odbędzie się w dniach 2-6 sierpnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Dzikie pszczoły odc. 26, 27, 28, 29, 30. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa. Ślub Eleni ma ogromny wpływ na życie sióstr. W serialu występują: Danai Mihalaki, Elli Tringou, Maria Kitsou, Leonidas Kakouris.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Dzikie pszczoły - odcinek 26

Doukas wybiera się z Nikiforosem na polowanie. Zostaje ukąszony przez węża i leży w gorączce. Nikiforos udaje się po konie i zostawia ojca samego. Odnajduje go Assimina i opatruje ranę ziołami, które właśnie zbierała. Mirsini gubi na schadzce u Thomasa klips, który znajduje Nestoras. Drosso dowiaduje się od Miltiadisa, że Giannos zamierzał jej się oświadczyć. Violeta ulega urokowi i zalotom Konstantisa. 

Dzikie pszczoły - odcinek 27

Labros chce się rozwieść z Theodossią, żeby się ożenić z Eleni, ale ona odwodzi go od tego zamiaru, choć cierpi. Konstantis obiecuje Violecie, że się zmieni. Doukas żyje tylko dzięki interwencji Assiminy. Nestoras, który znalazł klips Mirsini, wprost zapytuje Thomasa, co ta robiła w jego pokoju. Doukas postanawia zgodzić się na związek Nikiforosa z Assiminą, co budzi sprzeciw Mirsini. Wtedy Doukas wyjawia jej, że zabił Gionnasa dlatego, że ten przyznał się do zabicia Sergiosa. Zatem Assimina z siostrami nie mogły tego zrobić. 

Dzikie pszczoły - odcinek 28

Doukas przyjeżdża do domu Eleni, by oświadczyć, iż godzi się na małżeństwo Assiminy z Nikiforosem. Szczęśliwie zastaje tam syna i wszyscy uzgadniają, że wieczorem ogłoszą w domu Sevastosów zaręczyny. Thomas stanowczo zaprzecza Nestorosowi, że była u niego Mirsini, jednak ten postanawia sprawdzić, kim naprawdę jest Thomas Kipreos. Prosi o to pewnego wysoko postawionego znajomego. Doukas uspokaja Konstantisa, że po ślubie Assiminy Eleni dobrowolnie odda mu swoją ziemię. 

Dzikie pszczoły - odcinek 29

Odbywają się oficjalne zaręczyny Nikiforosa i Assiminy. Eleni spędza pierwszą noc z Lambrosem. Nestorasowi ginie złoty zegarek. Tolias informuje Dukasa, że w ministerstwie mówi się o przeniesieniu strefy przemysłowej w inne miejsce. 

Dzikie pszczoły - odcinek 30

Pagona przynosi do szkoły wełnę na roboty ręczne. Lambros, bojąc się, że znowu ktoś mu coś podrzuci, przeszukuje jej torbę. Dochodzi do ostrej kłótni. Kiedy Pagona opowiada o wszystkim mężowi, ten dochodzi do wniosku, że sytuację można świetnie wykorzystać do pozbycia się Lambrosa. Ogłasza wszem i wobec, że jego żona zasłabła po awanturze z Lambrosem i omal nie poroniła. W tej sytuacji on postanawia wystąpić na drogę sądową przeciwko Lambrosowi. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE